Vyskušal niekto zelený jačmeň prosím????

jacmen

ja to mam doma stoji to nejak 2550SK a je to strsne hnusne :D no este horsie ako ked si odtrhnes normalnu travu a rozzujes ju..:d PO DVOCH DAVKACH SOM PRESTALA cize newiem ci pomaha len viem ze suseda vravela ze si toho netreba zas nacapowat vela pretoze potom vam pride zle, no a jej manzel schudol 5 kil ale vybral asi 2-3 balenia...podla navodu..cize TREBA sa premahat aby ste to vypili...:DD

lailla

Odpovedam az teraz, lebo som nemala cas. Ake som mala ocakavania? To je otazka, co som asi tak mala cakat,ved kazdy to tu vychvaluje a tak som realne cakala, ze aj v mojom zivote po pouzivani jacmena nastane zmena, prestanem mat chut na sladke, na kavu, hlavne budem mat viac energie, ale ja nic take necitim- vobec, skor hoc som si povedala, ze nebudem popritom pit kavu, pretoze pijem super jacmen, ale nevladala som zit. A o zdravotnych neakych uzdraveniach tiez nie je rec. A tak som som trosku vytocena,pretoze vyhodila som peniaze, viditelne vysledky nie su ziadne a hlavne musite uznat- chutovo sa to neda vychutnavat ako lahodne vino- je to hnus, i ked si pred kazdym vypitim nahovaram, ze je to mnam. Som sklamana. Mozno robim nieco zle, ze to na mna nereaguje- preto som dala otazku, co robim zle? Tak cakam vasu odpoved. Uz rozumiete?

laila

CHcem sa aj ja podelit o moju skusenost so zelenym jacmenom.Kupila som si ten najdrahsi- 2 800sk, pouzivam ho vyse mesiaca a nic- ziadne- absolutne ziadne zmeny na sebe nevidim, okrem bezproblemoveho vyprazdnovania, ale s tym som aj tak problemi nemala:). Nechapem to, ked kazdy pise, ake to je super. Ale aj napriek tomu to budem uzivat aj nadalej, lebo aj ked ja zmenu nevidim ani necitim, mozno v mojom tele to niecomu pomaha. Je to skoda, lebo financne sme na tom dost biedne- ja som na materskej a manzel zaraba dost malo a ja som si sporila a sporila na ten super jacmen a zatial mi to nestoji za to.Robim niekde chybu?