Liečenie na psychiatrii- Vianoce+ Nový rok

Príspevok v téme: Liečenie na psychiatrii- Vianoce+ Nový rok
nevyliečitelná

Ahojte. Prosím vás, neviete mi niekto povedať, ako to chodí na psychiatrii (otvor. oddelení) na Vianoce a Nový rok? Kedy sa dávajú približne "prepúšťačky" a pod.? A ak je náhodou zdravot. stav horší a otvor. oddelenie by na tie sviatky zatvorili, pacienti sa prekladajú na nejaký čas na uzavreté oddelenie? Ďakujem.

monika19

ahoj ja som bola tiež už na liečeni asi pred dvoma týždnami som prišla domov. Poviem ti že by som sa tam rada vratila a sviatky stravila radšej tam lebo doma budem cez sviatky zasa iba v depkach. Chcela by som sa Vas ešte opýtat. Ked som bola na liečeni prvý krat musim ist i rok? lebo mam v papieroch napísane že dalšie preliečenie o rok.

00001

nie, nie, mám iný nick. Ani neviem prečo ale začala som používať tento:)Tak ako? Mala by si vážne porozmýšľať o tom liečení

lencok1

no mam 24 a nechcem sit na liecenie ani neveim preco, mozno by mi to prospelo, nakopilo sa mi tolko problemov ze jedinu utechu vidim v liekoch
00001 ty mas stale rovnaky nick moja? lebo neveim v ktorej teme sme spolu kecali, pripomen
je mi smutno

00001

lencok, moja ty si ešte stále frčíš na xanaxoch? mala by si s tým niečo robiť, lebo pokiaľ sa dostaneš na liečenie, tak ťa budú brať ako závisláčku nie ako depresívnu...a inak ahoj dávno sme nekecali:)

lencok1

babulky aj ja trpim ako kon:(...tiez sa liecim a hrozi mi pobyt na psychiatrii ak sa nespamatam, predvcerom som sa nadpovala xanaxami, mam presne take pocity, nechcem ale aj chcem zit, ale nie takto:(