problémy spletou:(

Príspevok v téme: problémy spletou:(
jjurkooo

Mám 17 rokov a mám velmi mastnu plet vidim to hlavne rano ked vstanem,každý večer si čistím pleť mydlovou vodou..doslova si to drhnem už neviem skusil som skoro všetko aj alpu...už fakt neviem nemoze sa mi to robit aj s toho ze vela krat si cistim plet za den alebo si ju umyvam ako by sa mala spravne cistit u chlapcov v mojom veku?..prosim..surnee...dakujem:-(

jaaa

ja mam tiez blbu plet teraz ja uz to nechcem. vzdy mam cierne bodky vzdy aj trochu ruzovu plet ale teraz som uplne vyhadzana-nemam ale len vyrazky- no neni to take hnisave a tak a som cervena:((( prosim poradte miii nieco:(

mamca

Čím viac si pleť vysušuješ,tým viac sa organizmus snaží udržať rovnováhu a produkuje viac mazu.Existujú kvalitné čistiace gély,pleťové vody a ochranné krémy,popozeraj v témach alebo si nájdi v Googli.

moncika

a ked budes pouzivat pletovu vodu tak radila by som taku bez obsahu alkoholu. viem podla seba. doteraz som mala stale s alkohom vraj na akne ale este viac sa mi z toho mastila plet. takze bez alkoholu

lili2

jjurkooo, hlavne sa nedrhni mydlom. Podporuje mastenie pleti. Nemusis zozenstiet, neboj. Hlavne si kup dobru pletovu vodu a ak to pojde, tak si zaobstaraj aj krem so zinkom /v ingredients zinc/. To ti staci, budes v pohode.