Chcem sa stat policajtom

Príspevok v téme: Chcem sa stat policajtom
marin 1807

Podľa Výnosu MV SR č. 62/1994 v znení Výnosu č. 13/2001 o stredných odborných školách PZ môžu na škole študovať iba príslušníci Policajného zboru, ktorí majú ukončené úplné stredné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie. V praxi to prebieha tak, že občan musí byť najprv prijatý do služobného pomeru príslušníka Policajného zboru a potom je vyslaný na našu školu, aby získal policajné vzdelanie. Štúdium na škole je organizované ako pomaturitné kvalifikačné štúdium v študijnom odbore bezpečnostná služba a jeho úspešným ukončením získavajú absolventi základné policajné vzdelanie. toto je tex zo Sterednej odbornej policajenj skoly v KOšiciach čiže moaj otázka ako sa stat členom olicajného zboru

rodrigez

Mirko... skludni hormon, predpisi su na to aby sa porusovali... nezmyselna 90tka mimo obce? Keby aspon 100, nic nepoviem...
Najlepsie na tom je ze pangla sa strapni nejakou pokutkou... je to banda blbeckov a po pravde nechapem trtka co by to siel robit...

lusy23

ahooojte. ak potrebujete nejaké info ohľadom prihlásenia na školu napíšte mi,zistím vám to a odpíšem. ďakujem.

lusy23

Ahooojte. Ja už som podala prihlášku na policajnú školu, ale potrebovala by som zohnať tie psychotesty, aspoň približné. Prosím ak ich niekto má zašlite mi ich na mail: luciabysta@pobox.sk. ďakujem veľmi pekne.

equegen

triplox : ty mas pravdepodobne problem s racionalnym uvazovanim
900 otazok po fyzickej skuske, nieje len tak med lizat...
psychotesty takisto...