BOlesti v hrudniku

Príspevok v téme: BOlesti v hrudniku
kalmer

Dobry den, takze potreboval by som poradit. Niekedy, nie vzdy, ale zo par krat za den mam bolesti v lavej casti hrudnika, ktore sa zvacsuju nadychom. Trochu ma zacala boliet aj chrbtica koncom decembra idem aj na ortopediu s chrbticou, ale neviem ci to ma nieco s tym. Prosim o radu od coho to moze byt co s tym robit co mi pomoze ?

myis

jawa, som rozmyslala, ze ci to nemoze byt z klimatizacie v robote, lebo som v zahranici a tu bolo v oktobri este tak horuco, ze pustali klimatizaciu v robote, fukalo to tam na nas a ludia boli chori s nadchami, len ja som to akosi chytila na chrbat.. Pojdem asi na tu akupunkturu

jawa

myis,zažila som niečo také keď som dostala prievan, vtedy mi to robilo to že som mala bolesti krku a ruku som mala na čas hrozne bolestivú. no v tvojom prípade tam bude fakt niečo bloknuté, mám skúsenosť že aj dobrý masér ťa dá dokopy. a ešte aj to že čakáš bábätko je dôvod nato aby si začala alternatívnu liečbu. môj typ je aj akupunktúra mne pomohla pri zápale trojklanného nervu.

myis

ja som bola na neurologii a na pohotovosti s tym, lebo ma to uz s prepacenim sralo a vraj je to muskulatura, lenze ja to mam o tom horsie, ze som tehotna a nemozu urobit ani CT ani lieky nemozem brat. Tak a trpim

kalmer

takze nemalo by to byt nic vazne ? pomoze nejake to cvicenie ? nejake vitaminy ? bol som prechladuty asi pred 3 dnami, a este stale som ale to len trochu.

myis

jawa, u mna je ta bolest taka, ze ma boli lava cast hrudnika a chrbta a potom taka bodava bolest vystreluje zozadu od chrbta na hrudnik. Ked hybem lavou rukou tak mi puka pri lavej lopatke akoby sa tam nieco roztrhlo

jawa

no s tou bolesťou je to tak že keď je nejaký problém na pravej strane tak nervovými vláknami sa to roznáša úplne niekam inam a tak je podstatné zistiť príčiny. napr. prechladnutia v poslednom čase, alebo iné stresové stavy.

myis

ja si tiez myslim, mam taky pocit akokeby som tam mala nieco pricviknute, lenze som tehotna tak neviem, co robit :-(( zacviknuty nerv moze sposobovat aj bolesti pri srdci? Bola som na EKG a bolo ok

jawa

ahojte myslím že tam máte obidve niečo zablokované , pomáha pravidelné cvičenie a sedem jogínov je super. tak sa držte