Dobrá kozmetička v BA

cheequix

Bola som vcera prvykrat v Aferine na obocko. Moj osobny pocit? Nebolo to zle, ale myslela som, ze bude najprv depilovat voskom a potom dotrhavat pinzetou. Ale pouzivala len pinzetu. Cize suma sumarum, taky lepsi priemer. Je pravda, ze kozmeticka bola naozaj velmi reprezentativna a myslim, ze aj celkom mila. Baby, ktora mate este nejaku skusenost s tymto salonom? Velmi privitam vsetky komentare, dojmy, nazory. Ci uz pozitivne alebo negativne.

lea

cheequix, pozri na stranku ULK. tam maju rozpisane jednotlive metody. mne laser davali len na zapalene vyrazky na skludnenie po osetreni

zelka

A naozaj som nikdy neplatila viac ako je v cenniku.. Odporucam vam vyskusat tuto kozmeticku, aj moje kolegine si ju nevedia vynachvalit.

zalka

No ja chodim na kompletku za 950.- , niekedy aj na masaze, plus masku. Ta kozmeticka je velmi ludska a ked si sama nevypytas serum tak ti ho neda, alebo raz mi ho dala a nezauctovala to, zevraj gratis :-))

cheequix

A este som sa chcela spytat, ci niekto nevie, kde v BA upravuju obocie za pomoci depilacie voskom (spolu s pouzitim klasickej pinzety)?

cheequix

zelka: pozerala som si ten Aferin na nete. Vyzera to dobre. To je na Vazovovej, vsak? Kolko tam vychadza ostrenie pleti? Maju to sice na stranke rozpisane, ale vies, kozmeticky radi pridavaju, odporucaju, este taketo serum, taka ampulka a zo 600 Sk je zrazu 900 Sk.