problemi so sexom

sama sebou

ahojte.... mohli by ste mi poradiť - mám bolesť po styku - či je vhodné,aby som používala lubrigačný gél ?? a čo je dobré, aby som mala vyššiu chuť do sexu.... ďakujem

kaka

moze mi prosim niekto poradit,mam totiz velky problem,mojho priatela sex nebavi.....neviem preco,ale mam taky pocit,ze ho to nebavi somnou,ale on hovori,ze ho to celkovo nebavi,pomozte mi,diky

alenaki

Ahoj Milos a XYZ! Je neuveritelne, ako taktne dvaja chlapi vyriesili zensky problem! Citat vas rozhovor bolo poucujuce, a som rada, ze ste kocke pomohli aj ked o tom asi ani nevedela! ...dufam, ze takychto muzov bude len pribudat!

milo

ahoj xyz a dakujem ti za kompliment aj ja som rad ze ju mam no u mna je to asi uz tak no len neviem ako daleko budem moct sihat abi som sa dozvedel viac o zenach no dufam z to neprezeniem a ja jej rad pomozem lebo ona je tak bojazliva ale to sa mi paci aj jej ze sa o nu staram a dakujem este raz za kopliment a dufam ze to medzi nami vidrzi dlho ahoj

xyz

milos tak to je super.tak to je normalna kandidoza.z toho sa dostane a bude vediet ze nabuduce radsej skor za doktorom ako sa takto trapit.si super chalan.moze byt rada ze ta ma a ze sa zaujimas o taketo zenske veci.tak nech vam to klape aj nadalej.to hlavne vo vztahu je komunikacia medzi partnermi.a to mate nech sa vam dari.

milo

ahoj xyz no akurat vcera bola u gingologa a dala jej take velke tabletki ktore s ma davat dnu a aj mas pre nu aj pre mna a povedala ze je to z chati ked bola na vc tak uvidime za par dni ako to dopadne ahoj

xyz

milos mozno by pomohlo keby si jej povedal o tomto fore a ona presnejsie povedala o co ide.nebudete si predsa zneprijemnovat zivot ked sa da lahko pomoct.tvoja priatelka moze byt rada ze nasla takeho chapaveho chlapca a to najmenej co moze urobit je ist sa vyaetrit.od toho tam ti doktori su a podla mna uz videli vselico a taky zapal ich nerozhadze.tak ju len podporuj a posli na vysetrenie lebo ak ju to chuda svrbi tak nic moc.to ma kazda zena raz za cas.tak napis ako to dopadlo.

xyz

milos ak ju to stipe a svrbi moze ist o kandidozu.a ak to nepojde liecit ku gynekologovi tak to moze mat po case chronicke.chytit to mohla uz davno na wc vo vani alebo aj zlou hygienou pri milovani.tych faktorov je vela niektore zeny sa na to liecia aj roky.tak nech ide cim skor.je to normalna vec.nech sa nehambi.bude vam to stat za to.