Zubná pasta bez fluoridu!?

Príspevok v téme: Zubná pasta bez fluoridu!?
pipinka

Potrebovala by som poradiť. Najmä okolo úst a popri vlasoch sa mi robia také škaredé vyrážky, akné to nie je. Ale vraj by to mohol ovplyvniť aj fluorid v zubnej paste. Nepoznáte prosím vás niekto zubnú pastu, ktorá fluorid neobsahuje? Bola mi poradená zubná pasta Stoma, ale tú nikde nemajú, možno ju už ani nevyrábajú... ďakujem

rogut

Ked chcete mať zdravé zuby, tak prosím nekupujte žuvačky-žiadne!Pretože skoro včetky obsahujú: ASPARTAM,umelé sladidlo, ktoré je najsmrteľnejším toxínom v našej spoločnosti!Poruchy v súvislosti s aspartamom sa u ľudí prejavujú už pri malých dávkach, napr. v jedinej žuvačke!!/Wrigley., v jogurtoch YOPLAIT LIGTH,DANONE,VITALINEA.../Znojemské okurky,niektoré marmelády,jogurty,stolné sladidlá,niektoré majonézy,horčice,vitamínové prípravky,detské preparáty...Pozorne čítajte obaly na výrobkoch, akonáhle nájdete v zložení ASPARTAM,okamžite vráťte do regálu!!!!!!!!!

rogut

Hallo! Fluorid v zubných pastách je taký škodlivý, že si to neviete ani predstaviť! Je to rakovinotvorná látka! Dáva sa do zubných pást naschváľ, aby ľudom ničili zuby!! je to tak...STOMU zubnú pastu naozaj nedostať nikde!!Pretože potom by sme mali zdravé zuby!!

kurnos

Noo, aj k tej zuvacke som pocul, ze nie je dobre dlho zuvat, vraj to nici zuby a nepomaha zuvacim svalom...Co je na tom pravdy.?

lizanka

myslim, ze Sensodyne je v jednej variante vyslovene bez fluoru, ma to v nazve. inac fluor sa pouziva do jedov na krysy.

eeeeee

kurnos, vsetko je skodlive. Amalgamy, fluorid v zubnej paste, mikrovlnka, mobil, strava, vzduch, uz skodi aj pisanie na klavesnici pocitaca, mal by si si davat pozor. Aspon by sme nemuseli citat tvoje hovadiny...

eeeeee

kurnos, vsetko je skodlive. Amalgamy, fluorid c zubnej paste, mikrovlnka, mobil, strava, vzduch, uz skodi aj pisanie na klavesnici pocitaca, mal by si si davat pozor. Aspon by sme nemuseli citat tvoje hovadiny...