lacoste-moze mat svetrik kapucnu?

j

Aj mna zabija stereotyp. A hlavne neobsedim v klude na jednom mieste, preto som nesla na denne studium ale externe. Ja mam tiez stastie, ze mam takych rodicov akych mam a netrpim nudzou. No super som si s tebou popisala. Idem uz off, musim si dorobit projekt na anglictinu :( sobota ma neminie...tak pekny vecer a goog luck. Chodim casto na toto forum, tak ta tu niekedy vystopujem :). Pa pa

vevericka

no jasne ze chcem ist. Najprv som chcela ist na farmaciu do KE,ale ja potrebujem zivot,stereotyp ma ubija... ved uz len teraz ked si predstavim rano vstavat do skoly a znova ten isty kolotoc.. och. Ale musim priznat,ze mi to riadne pali (klop,klop) Ale asi najskor pojdem na inziniera do KE externe a popri tom budem pracovat u oca :) hadam sa dovtedy nic nezopsuje :) Musim priznat ze mam neuveritelne stastie,ze mam takych rodicov ako mam :)

j

Neboj, ked budes makat a si sikovna, tak sa nestratis. Ja som v rodinej firme a este pomaham partnerovi v jeho obchodnej firme. A externe studujem na sukromej VS ekonomiku a manazment z BA, tak je toho dost :(((, brrr akurat tento vikend budem mat skolu a skusky....ale da sa to zvladnut. Ty nechces ist na VS?

vevericka

to je take pekne,ze uz mas taky svoj zivot. Bodaj by sa aj mne tak darilo v tvojich rokoch :) Asi by bolo blbe sa opytat na pracu,ze? :-X, lebo ja za chvilku koncim strednu a neviem co potom. Zatial sa rodicia super staraju,len co potom... :)

j

Wow Tatry, to mas super, ja mam babku vo Svite, tak tam chodievam. Mam auticko, v lete som si kupila Peugeot 407. Aj mne sa paci Chrobacik, len pre mna by bol maly :), vozim aj kamosky a chodievam sem-tam na vikend relaxovat a ked si zbalim svoje veci, tak moc miesta neostane...

vevericka

hehe no to hej :) nie nie ja som zpod Tatier :) A tipujem,ze mas auticko :) ja dostanem na 18tku.... mne ucaroval beetle,ty mas ake?