pomozte mi,som zufala

Príspevok v téme: pomozte mi,som zufala
anetka.ba

prosim vas som zufala.
tych tem tu je dost,viem to,ale potrebujem si usistit jednu vec,ci trpim PPP,ked vlastne niekedy ziem za cely den jablko,2mandarinky..niekedy ked musim papam normalne-len to potom vyzvracam.
uzijem laxativum,niekedy ma chyti panika,a ziem toho dost,a idm vracat.
no a niekedy su dni,aj tri po sebe,ze papam normalne.ked som hladna dam si drobnost,obed ked musim ziest,tak ziem,ale nezvracam to.normalne si to necham v sebe.
je to PPP?
lebo napriklad take anorekticky-nejedia v kuse aj cely tyzden
bulimicjy-vkuse zvracaju.
a ja ..no neviem

zuza_hruza

na jedlo sa musis tesit a nie si ho zhnusovat ako male deti spenat...musis mat dake oblubene jedla a ak mas tak si povedz ze si dake das na obed a budes sa na jedlo tesit a ani ta don nebude treba nutit

00001

prečo by si nemohla, musíš odstrániť ten blok čo máš v hlave a pôjde to...aký máš problém, nemáš postavu takú akú by si chcela mať, chcela by si byť vychudnutá ako vešiak a ak by si neumrela v najbližších 10 rokoch tak by si sa chcela ťahať po psychiatriach a nasilu by do teba pchali lieky a jedlo. To by sa ti páčilo? Poviem ti nie je to pekný pohľad a verím, že už vôbec to nie je prechádzka ružovou záhradou! Tak sa snaž spamätať a dať sa sama do kopy alebo vyhľadaj aspoň toho psychológa aby ste to spolu mohli rozobrať

anetka.ba

ale ma mrzi,ze som to pozrala.mohla som sa viac potrapit nad vyhovorkami.
a mam takto jest kazdy den?to nemozem,a asi ani nedokazem.dokelu:(

00001

No nebolo toho nejako extra veľa ale OK, a teraz takto papkaj každý deň a bude to fajn. ale ak nie tak vieš čo sme ti tu napísali...tak sa drž

anetka.ba

dnes som jedla normalne.
ranajky jogurt-bolo to dobrovolne
desiata:bebe dobre rano-pomarancove
obed-kopcek ryzy z omackou
vecera-dve trojuholniky pizze-TOTO SOM MUSELA:((
a nezvracaa som.tak???

00001

pozri...prečítala som si tvoj "článok" a všade bolo písané že si musela jesť. Keď papáš tak papáš s chuťou a nie preto že musíš. A to nehovorím o tom, že po zjedení niečoho ideš hneď na záchod. Je veľmi slabá výhovorka hovoriť, že dnes si ešte nevracala, povedz koľko si toho za tento deň zjedla. Normálne sa má minimálne jesť ráno, na obed a večer...a to nehovorím, že ja chálujem nonstop. Takže v tvojom prípade by to bolo treba začať liečiť kým sa ešte dá, kým to nie je až v takom štádiu že by bolo neskoro. A hlavné je to že si to uvedomuješ že to nie je správne. Tak s tým začni niečo robiť!

anetka.ba

to myslis vazne?Ale napriklad dnes som este nezvracala.a papala som,sice preto lebo som musela,ale nezvracala.
???:(