podkozne pupaky ako na ne :(((((((((((((((((((((((((((((((((

RNG

Vacsina podkoznych pupakov je vysledok zapchatych tukovych kanalikov, ked mazne zlazy drazdene hormonom dehydrotestosteronom a mnozstvom oxidovanych a spalenych, tiez stuzenych rastlinnych tukov sa ich snazia vo velkych kvantach vyhodit cez kozu.
Zinok znizuje tvorbu dehydrotestosteronu, treba ho aplikovat zvonka aj zvnutra.
Treba prestat jest znicene(priemyselne alebo oxidovane a spalene ) tuky.

veronika

mne to vazne pomohlo...neviem preco to funguje nie som vedec..ale zabera to...mala som strasne najma celo...velke hrce a tak ..ale teraz len sem tam a ked tak sa rychlo vyliecia...neoblbujem tu lebo viem ake je to trapenie s pletou

nika28888

AHOJ VSETCI!!!!!chcela by som sa vas spytat ci to s tou mocou myslite vazne?pomaha to??totiz ja mam na tvary velke mnozstvo akne a uz neviem co mam robit!!!!ak fakt pomaha ta moč ako sa to vlastne robí?????????niekto mi prosím napište postup!!!!!!!!

rikinka

naozaj vam to pomaha??? aku ste mali pred tym plet? myslim ci ste mali velke problemy s akne, mastnu plet, nepravidelny povrch alebo len take obcasne pupaciky? chcela by som to skusit, ale fakt neviem, ci je to tak ucinne. ale uz neviem ako dalej a dost ma trapi aku mam tu plet zlu... u mna je to pravdepodobne hormonalny problem, ale antikoncepciu do seba pchat nechcem, len kvoli tomuto.