Ako sa milovať prvýkrát?

simona

chcela by som sa opytat... chcem sa so svojim priatelom na silvestra milovat ale sa bojim ani newem ako na to :D mozete mi poradit ???,

jakub p

no dakujem pekne a nieco dostupnejsie alebo lacnejsie ako hormonalna antikoncepcia sme predsa len chudobny studenti :D

jakub p

mam problem mam velmi dobre dievca a dns sme sa prvy krat miovaly o tom ze nemusi krvacat a ze ju to nemusi boliet som vedel ale mali sme sex bez ochrany (nikto nestrazil za dverami:D ) a pred tym ako to na mna prislo som to pekne ukoncil a siel som to vypustit na WC ale ona si mysli ze moze otehotniet aj ked som do nej nic nepustil konkretne sa obava predejakulatu ( take to male nic co zvas tece ked je vam fatlne dobre) chcel by som sa snou opat milovat ale ona ej taka vasniva ze clovek nema ani kedy pouzit ochranu a navise myslim ze je to nepohodlne nemate nejaky figel ako neotehotniet? a predsa si uzivat nechraneny sex poradte mi prosim

scaerlettt

ja som tiez vobec nekrvacala..a ziadna bolest sa tiez nekonala..doprajte si dlhu predohru a ked to uz budete obaja chciet,pomaly do nej vnikni..ja som za svoj prvy sex vystriedala dokonca niekolko poloh..vsetko zavisi na vasej komunikacii..