90-dňová diéta - výsledok

hypatie

Radšej sa venujte svojím koníčkom a zdravo jedzte, aj občasne maškrtenie nezaškodí. Veď žijeme len raz chcete mať predsa pekné spomienky a nie iba spomienky na odriekanie www.facebook.com

mia2655

prvych 30 dni - dole 7kg
druhy mesiac - dole 2 kg
este ma caka 30 dni.
Budem rada ak zhodim viac ale uz aj tych 9 kg mi neskutocne pomohlo.Citim sa ovela lepsie a sebavedomejsie.mozem si obliect veci co predtym nie lebo hlavne brucho mi splaslo.to je hlavne!!!!

vicodin

D nika koza mi teda fakt neovisa =)))))))))))) ani prsia pretoze som chodila a chodim pravidelne a pocas celej diety cvicit =) prsia sa mi pekne vdaka joge vyformovali postava tiez, pokozka je pevna a pruzna akurat co mi ostalo ale to vzniklo ked som mala tych 95 kil na brusku strie =((( to ma jeduje =(((

as

jedli ste aj jogurty počas tejto diéty? a kedy. V knižke o jogurtoch nie je ani zmienka. Dali by sa počas bielkovinového dňa? A v akom čase? Poradí mi niekto?

D_nika

vicodin, teda klobuk dole, ze si to tak dlho vydrzala. ja sa odhodlavam, ale nejako nemozem najst ten spravny postup.. vazim tolko, co ty na zaciatku. musim so sebou nieco robit. dufam, ze zhodim :) a inak, ked si tak vela schudla, neovisa ti koza a prsia atd? toho sa dost bojim...

aduliena

ahoj,
ja som schudla prvýkrát s touto diétou 10 kg, teraz ju po dvoch rokoch držím zas, tak uvidíme. Každý schudne inak, závisí to od organizmu, kíl navyše a aj od toho, či sa tá diéta dodržiava. Dôležitý je pohyb.