Sex zo ženatým mužom

Príspevok v téme: Sex zo ženatým mužom
bojim sa

Mam 17 a som zalubena do ženateho chlapa jeho manželstvo sa rozpada a ja som trošku k tomu dopomohla,je to laska a ta laska je opätovana,zalubili sme sa do seba ,bozky a potom aj sex,ale je tu problem milovali sme sa bez ochrany a ja mam obavy že som "v tom". Čo mam robit? Mam ist k doktorovi? Nikdy som tam ešte nebola,a mame to povedat nemôžem sme velmi katolicka rodina (hlavne moja mama)

Gapko

gynekologa by si mala mat od 15 tich preventivky a tak

www.tabletkapo.sk

to je tabletka po takze by si mala konat pre istotu ale radsej by som to konzultoval s rodicmi

precitaj si aj rizika tabletky su velke a nemala by si ju pravidelne uzivat lebo strasne skodi tvojmu organizmu

bojim sa

asi som sa spametala neskoro,dnes sa to stalo (TO),a som si povedala že čo teraz? gynekologa nemam,(nebolo zatial treba)mame povedat nemožem a priatela nechcem strašit,preto tu pišem

bojim sa

OK,maš prawdu,chodime spolu už skoro pol roka a a len teraz sa tak stalo že bez ochrany,poznaš niakeho dobreho gynekologa v košiciach? nemam asi už vela času...

Gapko

Tak chot ku gynekologovy ktoreho poznas a popros ho o lekarske tajomstvo

Nie tym som chcel paradoxne ukazat ze vo vstahu iste spravil chybu on! a ze ju podviedol a pravdepodobne podvedie aj teba a mozno skoncis rovnako ked to spravil 1x spravy to mozno aj 2x ja by som si dal na tvojom miete pozor

A kondom ze ste nemali nie je len jeho chyba ja som to bez kondomu nerobil aj keby baba chcela

bojim sa

aha...tak mna nech opusti aj ked JA ho milujem a ON mna miluje,a nech ide ku nej? dobre som pochopila? moja mama si mysli že ja som panna a pannou aj zostanem,že aš po svadbe,a že na frajera ešte priskoro v mojich 17 toto si ona mysli,keby ona vedela že mam priatela a že sa rozvadza a že možem byt aj v TOM,naše rodinne vztahy sa pretrhnu a moja mama ma vyhodi z domu

Gapko

Radsej to prediskutuj s rodicmi troska ich oklam ze si ochranu pouzivala len ze sa pretrhla

teda vedia ze sexujes?

Myslim si ze aj ju lubil aj ona jeho a bolo to rovnake ako u teba tak preco by to nemalo dopadnut rovnako? lebo ked dovolil aby sa z nej stala alkoholicka som presvedceny ze keby sa o nu postral normalne tak by to takto nedopadlo a este jedna vec hovori sa v dobrom aj v zlom a mal by ju prave podporit a nie este viac prinutit k alkoholu

bojim sa

ešte niečo,v mojich 17 nastich rokov sama ku gynekologovy? ved moja odborna lekarka povedala že ani ku nej nemožem chodit sama len s rodičom až ked tak ked budem mat 18rokov že až vtedy sama môžem...