Som osemnásťročná - ostanem na ocot?

mackousko

lenti.anti nezostanes na ocot urcite si ta najde nekdo ktoremu sa odovzdas a urcite bude rad ked mu povies ze si prva a ked utecie tak ta chcel iba na to jedno. Ak to bude tvoje prve s clovekom, ktoreho nebudes mat rada tak toho budes moc lutovat.

vanilyeyes

holky, no a co ze nemate skusenosti, ja by som sa za to nehanbila, ze som panna. Podla mna je 100x lepsie byt panna, ako prist o to s niekym, kto vam za to vobec nestoji :( Takze hlavu hore.
Co ma prist, pride urcite.

droooobecek

aj ja mam 18 a pol a ziadne skusenosti...noo skoro som sa s jednym vyspala,ale to bola taka open air party mimo svk a mali sme aj nieco v hlave-nieco mi vravelo sprav to nech to uz mas za sebou,ale rozum furt NIEE..nevyspala som sa s nim..zaprve mi prekazalo,ze to bolo na trave a ani nebol moc moj typ....obcas ma trapi,ze uz vsetky okolo nie su panny..ale zas niekedy je to celkom fajn:))...ale viac mam tie sklesle pocity:((

smoula

ja ti vobec nerozumiem to chces sex za kazdu cenu alebo co?mas lan 18r casu mas dost a radim ti panenstvo si nechaj pre toho praveho,ja som spravila tu chybu ze tiez som sa hnala do postele lebo som bola este panna ale to som mala22r.a bol to chlap ktory si to vobec nezasluzil a teraz ktoreho lubim a chcela by som mu to panecstvo odovzdat tak sa to neda vratit spat hmmmmmmm?

hujkk

bud rada ze necumia na teba decka ale starsi chlapi co by si mala s 20 rocneho chalana?velke houby......ja mam 22 a moj ma 42 je to chlap a ne decko ..mala som mladych a o nicom to bolo ...tohto by som nemenila ani za nic a o ziadne prachy mi u neho nejde..len tak pre infosku

stefan_1980

a podla mna je trapne ked sa dve deti 14+14 15+15 alebo 16+17 asi tak,,sa na ulici bozkaju a oblapkavaju a myslia si že im každy zavidi.OMYL !!! bud su na posmech a odsudzuju ich. a potom idu do postele a ani nevedia na čo im to tam dole služi.
podla mna človek je pripraveny na sexualny život tak od 18-20rokov ale ozaj!!!

matulkooo

tana_2 .... zas ne kazdy mlady je blby .. mam 15 a nekonam tak ... dokonca vacsina ludi co maju bar aj o 3 roky viac su premna deti .. ne podla veku ale toho jak rozmyslaju a konaju atd ... vyzera to ajk keby som bol namysleny ale tak co uz :p