onania

dany83

olovo-ty asi nevies co je hriech a nie je hriech. uz ti bolo svoje povedane. ak si mimo topik tak sem nepis. a svoje nabozenske nazory si nechaj pre spoved pre farara, ale to uz nikoho nezaujima, co robis ty.
xxxx-tie bolesti mozu byt asi but vela alebo malo. ja mam taky bolest ked sa dlho robim a x-krat oddalujem orgazmus, ono je to dobry pocit ale uz su varlata moc prekrvene a chce to to uvolnenie, a uz je velky tlak na v podbrusi. ale u teba je to opacne, hm. mne to za jeden den prejde, ale nie vzdy to prevadzkujem, lebo ta bolest je dost velka, asi tolko

olovo

onania je velmi zlá pre mužov z náboženskej stránky,je to ťažký hriech a treba sa vedieť ovládať,kto sa nenaučí ovládať je slaboch.

tomenko

Ja mám taký istý problém a serem na to :-) Je to z toho lebo tvoje telo si na onanovanie zvyklo. Nič si z toho nerob

kralikdomaci35

Nevsimaj si ho je to uchyl.Bolesti su asi z toho ze vela onanujes,skus to obmedzit,nieje to takto dobre.Pripadne navstiv lekara,on ti poradi najlepsie.na tychto strankach ta akurat tak pouraza kadejaky imbecil.