leukoplakia

Príspevok v téme: leukoplakia
sabina

prosim vas xcem sa spytat dakoho kto tomu rozumie, ze ako presne vyzera leukoplakia a ci sa moze nachadzat aj v hrubom creve-teda v konecniku,lebo ked som si nanasala mast/svrbelo ma-mavam hemoroidy/tak po rozovreti otvoru som si vsimla ze vnutri ta sliznica je cervensia a videla som par "bielych"/bielobloedozltkavych-aspon tak sa mi javili/ fliackov na tej cervenej sliznici tak som sa zlakla,lebo si to samozrejme sama neviem pozriet ani zdiagnostikovat tak sa pytam co to je alebo ako to tam vnutri ma vyzerat,ci to tam moze byt ci nie . a ci zvykne byt ta leukoplakia aj v konecniku? lebo viem ze v ustach ked je, tak je nebezpecna ale nepocula som o nej v konecniku.moze to nejak aj same zmiznut.ja sa nikam uz teraz pred sviatkami nedostanem a som ztoho teraz dost nervozna.alebo tak maju vyzerat hemeroidy ked su vovnutri?ja neviem.prosim o vysvetlenie. dakujem

adell

neviem snad ste uz boli u lekara s tym alebo mate pocit ze to uz zmizlo podla Vasich priznakov ako je svrbenie by ste teoreticky mohli mat aj candidovu infekciu.. leukoplakia by sa nedala zotriet zo sliznice ale kandida ano hemoroidy su napuchnute zily