vianocne prejedanie

Príspevok v téme: vianocne prejedanie
nikuska

aach moj bozee.. je mi brutaal zlee:((ja sa inac nezvyknem prejedat.. ale dnees?hlavne tak cez sviatky. to je hroznee.. no ja som si povedala ze tento rok to tak nebude ale zas to nevyslo.no napr. rano som si dala ovsene vlocky s jogurtom a bananom.. a potom sa to zacalo..vosla som do obyvacky a tam uz bolo na tacke plnooo zakuskov!ja som nevedela odolat..:((kto by vedel ? hlavne ten stavnaty puncovy.. oooo ......no uz pred obedom som si dala cca 8 kuskov alebo aj viac... a potom kapustnica-tuu milujeem! a potom ryba so salatom! a potom zaas zakusky.. omfg.. je mi totaalne zleee .. najradsej by som to vyvracala.. ale radsej ne bo si na to este navyknem a to nechceem...jooj ja viem ze som hluupaaa.. ale zajtra uz nejeeem zakusky :(( fuuuj...vcera som si dala vodovy den .. lebo som vedela co bude dnes .. ale citim strasnuu tazkost v zaludku ...teraz pijem len vodu..ale citim uz vsetko akoby som mala v krku..blee ...dajak sa to nechce zmiernovat :((( jaaj dufam ze vy viete lepsie odolat sladkostiam ako ja :(((((

sweet_lolitta

preco chces odolat? ved si daj 1-2 kusy a staci nie, ked si budes odopierat tak sa vysponujes, ze zjes 20 zakuskov naraz ako dnes.....

joo

figu borovu viem odolat .... nechajte ma kolaceeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
... ale vazne ,ked na slovensko dojde moja rodinka a kazdy zacne piect tie nase ..... odolavam .... odolavam ..... ale, sem tam sa stane ,ze nedokazem odolat ..... potom sa idem ufucat, pretoze moja vaha nesmie stupnut nad 55kg
takze, kolko dnu, tolko von :-)

J111

A ja sa potom čudujem tomu, že toľko ľudí má nadváhu. Teraz už asi viem z čoho, z jedla samozrejme. Ale aj tak, keď si toho dokázala požrať teraz, tak ani v iný bežný deň to nie je veľmi iné.
Ješ jak prasa, priznaj si to!
Ale nie:)

lenulik6

Tak , dnes to je celkom v pohodke. Ziadne prejedanie predvianocne. Uvidime, co zajtra :D V kazdom pripade sa uz tesim na salatik a kapustnicku :D Mnam :D Kolaciky nemusia byt ....

nikuska

ahojik:)) noo dnes som nezjedla ani jedeen zakusok .. supeer.. sa tesim normalne... a ako ste na tom vy ? hmm ? odolavate ?

nikuska

witany2: oki ja ti verim :)) uz som zobrala,ale len dve lebo tie boli posledne, tak dufam ze to pomoze a uz sa budem viacej snazit neprejest sa az tak :)) papaaa

[zruseny5]

nikuska : aj tebe prajem pekny den a večer,ver tomu že nie si sama,vieš kolko ludi sa ´´PREPAPA´´ na Vianoce?
Ano 3 tablety,normalne sa uživaju 2-4tablety..
čitaj tu,a mrkni na davkovanie :-)

www.nobel.sk