krachuje mi vztah

moniqa87

ja mam 20 a on 22 a ano milujem ho a to je asi najvacsi problem, no a v poslednej dobe sa aj casto hadame, lebo ja chcem vzdy rozoberat nejaky problem, proste ho chcem riesit, ale on sa so mnou vzdy odmieta bavit na temu ktora je mu bneprijemna a to tak bolo od zaciatku, lenze teraz su vacsie problemy a nevyriesia sa same

barbinka

Buď si myslí, že len trepeš , že to chceš skončiť, alebo mu je už naozaj jedno. Tak ja neviem, chceš s ním ešte vôbec byť? Ľúbiš ho ešte? Lebo ak nie, tak sa s ním rozíď, však ako sa to k tebe správa, že neotravuj ti povie. A možno len chce byť sám, chce si oddychnúť.

moniqa87

sme spolu 2 roky aj 4 mesiace a nerozisiel sa so mnou, proste mi povedal, ze nepride (podotykam, ze sme z jednej dediny) a ked som mu volala ci si uvedomuje, ze ja to uz asi chcem skoncit, tak ma proste odbil tym, ze nemam otravovat a niekolkokrat za sebou mi zlozil telefon

barbinka

a vieš to sú chlapi, neriešia problémy. pre nich sú to zbytočnosti. oni nie sú ani citliví ako my ženy. No niektorí sú aj citliví , dokážu ťa pochopiť, ale to sú homosexuáli.

barbinka

Ako dlho ste spolu? A ako vykašlal? rozišiel sa s tebou, alebo len nechcel byť s tebou, lebo že je unavený?

moniqa87

je to teraz dost vytrhnute z kontextu, ale priatel sa na mna dnes vykaslal, preto, ze bol unaveny a chcelo sa mu spat, ale akosi sa v poslednej dobe len vadime a on sa o problemoch nechce vobec rozpravat a na druhy den sa chova akoby sa nic nestalo