Meska mi menstruacia

Príspevok v téme: Meska mi menstruacia
kacatore

Uz desat dni mi meska menstruacia, no mam vsetky priznaky na mestruaciu, bolave a naliate prsia (sice teraz su az prilis naliate), bolest v podbrusku. Pred dvoma tyzdnami som bola na sone malej panvy, nemohli uz tam zistit, ci necakam dietatko?
Asi si kupim test :-) no predsa chcem vediet vas nazor... je moznost ze cakam babatko?

Katka:)

ahojteee:))..mam 15 a stale mam stresy ze ci nahoodu neotehotniem...ja viem ze ked budem starsia ze budem po babatku urcite veelmi tuzit:)ale teraz mam este kopes casu na to;)..a tak som sa cela opytat ze ja mam menstruaciu pravidelne a vzdy ma pred nou bolia 10 dni prsia..aa mala by som dostat menzes v sobotu, ale prsia sice mam opuchnute ale vsak nebolia ma tak ako vzdy...nebolia ma skoro vobec...tak som sa chcela opytat, ze ci to moze byt stresom vyvolane alebo niecim podobnym:)?dakujeeem:))

radus

Pred tyzdenom sa nam s priatelom stala trosku nehoda..nemali sme uplne roztrhnuty kondom ale boli tam na vrch take dve malinke dierky..nevem ako mohli vzniknut..no o to nejde..uz od vtedy cakam a starachujem sa ci nebudem tehotna a vcera som mala dostat kramy no nedostavili sa..ani dnes..nezvyknu mi meskat..vacisnou mi pridu skor..taky 25-26 den..strasne sa bojim..nemozu mi meskat od stresu?..

zufala!

babyyyyyy poradte mii som zufala!!!!!!!! mam 14 rokov, a uz viac ako mesiac mi mešká menštruácia,schudla som 4 kilá može to s tým suvisiet??????,, bojím sa,tehorná byt nemožem,som chorá?????????
:(((((((((((((((((((

závidím babám čo maju pravidelnu menstruaciuuuuu:(

Nency

Ako zabranit po menstruaciji ,aby som sa dlho (nespinila)menstruaciu mam 3 dni,ale spinim sa niekedy aj 4dni,Neberem ak,ani ziadne lieky ,da sa to nejak urobit........dakujem,

zjuzjika

takze dva dni este nei je tak vela...otazne je ci ste poouzili neaku ochranu... a ak ano, tak sa nemas coho bat...

suedenim

Ja som tiez dostaa podozrive krce menstruacne asi tyzden pred planovanou menstruaciou. Este stale nic a cakam,som trochu nervozna..Krce mam stale,a aj ma bolia prsia hrozitansky. ...bojim,bojim

vanilyeyes

kacatore ja mavam tiez citlive prsia pred menzesom, no meska mi uz 5 dni a stale nic. Teraz ma prsia nebolia vobec, ani podbrusko, no aj tak som pre istotu zabehla k lekarovi. Cez USG mi pvoedal, ze tehotenstvo vylucuje, ale mam prist zajtra na krv, aby mi to zistil popripade z krvi. Myslis si, ze by na USG nebolo nic vidno, ak by som bola ? Potencialny den oplodnenia bol 10. marec, tak zeby nevidel ani len fliacik ? Dost ma to znervoznilo, ze mi nedal jasnu odpoved.

kacatore

bolesti som mala asi uz niekolko dni pred terminom menstruacie, preto som si myslela, ze urcite menzes dostanem. vsetko vyriesil tehotensky test, uz ked to meska taky tyzden, treba zainvestovat 100 Sk a mate istotu :-) alebo zbehnut k lekarovi. ja som tiez dlho spekulovala, preratavala, dumala ci som v tom alebo nie, no istota je istota. opatrujte sa