???

nasasska

No ja tym plodnym a neplodnym dnom tiez neverim ...istota je istota...a niekde som citala ze niektore zeny mozu otehotient iba pocas kramov :)..tak radšej ber pilule alebo maj inu ochranu..je lepšie kupit za padika kondomy ako kocikovat.. to ta vide drahsie :)

fdghj

neni vobec pravda ze plodne dni su 13-15 den dobra blbost !..ja som otehotnela na 18 den a to mali byt akoze neplodne dni uz nie =)tak vidite....kazda ma plodne dni inokedy.moye sa to hocikedy posunut vselijako a neznamena ze kazdy mesiac musite mat plodne dni v tie iste dni ,.tak sa tu nespoliehajte na niake hlupe olodne a neplodne dni lebo ej to smiesne..=)caute

Stainless

Su pary, ktore na zakladne neplodnych dni funguju aj 2roky a su zase ine, ktore uz po prvom pokuse dostali o 9mesiacov bonus...

hoska

vies kazdy ma plodne dni inokedy....niekto aj po skonceni kramov...kedze sa do teba neurobil tak by to malo byt v poho ale vies nieco mu mohlo do teba ,,ujst" a ani on o tom nevie....doporucujem aby si brala antikoncepciu a nebudes mat zbytocne soky...