20 -ziadny kamosi a sedim doma na rity:(

Príspevok v téme: 20 -ziadny kamosi a sedim doma na rity:(
fata

Uz neviem co mam robit....kedysi som bola v paradnej parte mali sme akciu za akciou proste bolo super...aale teraz uz nemam nikoho s kym by som sla vonku pokecala a ani len sms napisala:(....snazila som sa presvedcit samu seba ze mi to nevadi....ale ked to trva uz tak dlho a ja nerobim nic ine len vecer co vecer sedim doma na rity este k tomu s fotrovcami.V tom horsom pripade ma este aj chyti depka ze dokonca piatok vecer su oni so svojimi znamymi a ja sama doma sedim taak sa mi to uz nedari....:(ja neviem co je to so mnou.Bola som za kazdu srandu.Vystrajala som ako sialena cele dni som sa smiala a zabavala....a teraz nic ako je rok dlhy:( ja neviem ako sa z toho dostat...vie mi niekto poradit???Alebo ma aspon podporit trosicku??....dakujem

lola3

Nooo to neni tiez zly napad...zacni napr.tancovat, to je asi najlepsia vec kde si s ludmi...najdes si tak vela kamaratov...aj ked mas 20 a myslis si mozno ze si nato mozno uz stara...som chodila na tanecnu tam dosla jedna holka mala24(utiahnuta,taka ze bolo videt ze je taka nekomunikativna, troska aj taka nesikovna...nechcem tym povedat ze aj ty si taka...minule som ju videla, vysmiatu, s nasimi babami s tanecnej kecali a kecali...

poliewoocka

Skus sa zacat venovat niecomu uzitocnemu,niecomu,na co by si pri tolkych akciach cas nemala.Iste ta bavi nejaky sport,druh umenia:)

lola3

To sa na vyske nenajde ziadny fajn clovek s ktorym by sa dalo prehodit par slov??Alebo skus internet... pokec alebo tak... no tam si skor zase najdes len chlapca, ktory bude mat svoju partiu a ked sa rozidete znovu nic...a odkial si ?

fata

prave ze nepoznam:(....a to ze si na strednej.To je super aj ked sa rozides a nemas partiu vzdy si proste medzi ludmi lebo musis chodit predsa do skoly.Tu si s tym tu s hentym a proste nieco sa objavi aj ked nechces...ale na vyske je to ine...proste chodim do skoly 2krat do tyzdna na 3 hodky a inac co...nemas zieden zmysel zivota ludi s ktorymi by si sa mohol pravidelne stretavat a blizsie sa spoznat....proste nemas dovod ist von do mesta ale ten mas ked musis chodit do skoly....ani nevies ako strasne rada by som sa vratila na strednu a zazila ten perfektny zivot este raz....

lola3

ahoj fata aj ja som mala partiu, uplne superne nam bolo... Potom som spoznala jedneho chlapca mojho terajsieho priatela a zacala som s nim castejsie chodit von ... uz som s tou partiou nebola tak casto a tak to aj skoncilo nejak som sa s nimi rozhadala a bolo po kamaratoch ... ked mam teraz tohto priatela vacsinu casu som s nim tiez ma zoziera otazka ze co bude ked sa s nim rozidem ... lenze ja mam este tu vyhoud ze som stredoskolacka a tam je kamaratov kopec...aj mimo skoly este kamarati ale s tymi uz tak nevystrajam ako s tam tou partiou ...ale neva ved zivot je uz raz taky ... Ja ti poradim aspon jeden clovek ti pomoze aby ta dostal do partie ... urcite aspon niekoho poznas

fata

poradca
lebo vsetci sli po gymly do CR len ja som ostala tu...a uz sa ani s nimi neda normalne pokecat ked sa stretneme lebo su to velky cechacci....a druhy dovod je aj frajer.Ked som prisla na vysku tak vsetok cas som travila s nim a nemohla som spoznavat novych ludi spoluziakov a apod...a teraz oni chodia sadnut a ja ich ani len nepoznam:( a po roku a pol mi je trapne sa vtierat....lebo nie som taky typ....takze frajer vo vela pripadoch pomoze ale mne poskodil a preto sme sa aj rozisli lebo som s tym chcela ieco zacat robit....

poradca258

fata
a prečo si stratila kamarátov, ináč sa som na tom takto, nehodil som do spoločnosti, ale prišla partia a jedeme kámo. Ale aj tak nie som von každý piatok a niekedy mávam depky, že som sám doma. Proste sa bojím, že po niekoho prídem ale on už šiel s inými.
Skús si nájsť priateľa, poznám ľudí, ktorým to veľmi pomohlo.

fata

s chalanom sme sa rozisli pred 2 mesiacmi...moj konicek suvisi s prirodou takze v tomto problem nie je....ja viem je vela moznosti...ale ako ta to vrati do spolocnosti a medzi ludi..??

maniak

A tipujem ze chalana nemas,kedze sa takto nudis. Co takto si nejakeho popripade ju :) najst. Ps: Co tak zajst do prirody . Mne to pomaha .Raz zacas .