nieco z lekarne na flaky a jazvy po akne????

oh.my.gosh

hsshhs za dva dni ti nemoze byt menej vidno jazvy, to si len nahovaras :) mne biolampa na jazvy napriklad nepomohla vobec. ale zevraj na jazvy pomaha. ale zas mne ani na akne nepomohla, ale na vela veci hej. zaujimalo by ma preco to na mne nefunguje, do kelu...

hsshhs

a inak mne to pomohlo, mam asi 4 male jazvicky na tvary po akne, ozarovat by sa to malo 3x denne 5-10minut, ja som len jeden krat denne zatial dva dni, a vidim uz ze to vidno menej,, a viem ze to uplne zmizne, len to treba doslednejsie kontrolovat a pravidelnejsie pouzivat.

hsshhs

no ta biolampa tiez pomaha, z tou som sa stretla v domove dochodcov ako ozarovali stym DEKUBITY, prelezaniny. a aj tam to vrele odporucaju, ja som si teraz kupila masazny strojcek s tymto infracervenym svetlom za 25 eur a dake drobne,, takze az tak strasne vela to nieje,,,kremiky slabo ucinkuju,,,,je vela druhov lamp, a skoro vsetky su na tom istom postavene ze su ako slnecne svetlo, a to lieci, vytvara imunitu, zahana stres, depresiu atd, toho je strasne vela, a za kremik dobry kremik das asi tak isto. kremiky nepoznam,,,,,

hsshhs

ahojte, jazvy odstranuje slnecne svetlo,,,to vedie skoro vsetci, slnecne svetlo sa neda kupit, ale odporucam pozriet si na nete INFRACERVENE SVETLO, je to cast slnecneho, je to dobre, na XY veci, vrele odporucam, ja to tiez pouzivam, teraz nim liecim krvne zrazeniny, dam vediet akoto dopadlo, ale najdite si o tom ake je to dobre,,, FAKT

wiwien

ahojky, tak ja používam od la roche posay, ale nie pleťovú vodu, ale taký krémik vyslovene na rýchlejšie hojenie epidermu a ja vidím vysledky...volá sa cicaplast od la roche posay, maju ho v lekárni a stojí okolo 11 euro, myslím, že to nie je hrozná cena..toto je moj typ:)))

amanddda

a pls ete ze ci naozaj ten la roche pomaha na STOPY a JAZVY poakne..pls piste seci kto ho pouzivaju....lebo mne ziadne maste nepomahaju..... :(