Chronický únavový syndróm

Príspevok v téme: Chronický únavový syndróm
alexia1

Viete mi s ním niekto pomôcť? Nemám ho diagnostikovaný, lekári vlastne nevedia, čo mi je, ale padla už aj táto alternatíva. Som príšerne unavená takmer stále, ráno sa zobudím a chce sa mi strašne spať, režú ma oči, som slabá neuveriteľne, malátna, nič nevládzam, niekedy sa mi ani pohnúť nechce. Zažili ste to? Alebo poznáte niekoho, kto to má tiež? a viete poradiť? Ďakujem. P.S.. Mám to už niekoľko rokov a nedá sa toho zbaviť...

radca

No moze to zniet ako rozpravka, ale tvrdi sa ze v amerike sa v 60-70 rokoch vyrabala bakterialna zbran skrizenim mykoplazmy (co je relativne neskodna bakteria velmi tazko zistitelna), brucelozy a virusu HIV. Vzniklo tak v podstate neliecitelne onemocnenie, ktore cloveka sice hned nezabije, ale znemozni mu vacsinu cinnosti. Keby som tuto svinsku chorobu nemal, tak tomu vobec neverim.

[zruseny12]

blbne mi PC uz pisem po druhy krat.
rano
-vapnik a ryby olej
-doplnok podla krv.skupiny
-B-vitaminy
obed:
-vapnik a ryby olej
-hemodin/ale to na ine ucely/
-doplnok na menopauzu
vecer:
-vapnik a ryby olej/je to v jednej tablete/
a obcas beriem aj MAGNUM B6,ALE NIE STALE,LEBO AJ V DOPLNKOCH TO JE A NECHCEM SA PREDAVKOVAT...

-

[zruseny12]

ja beriem vit.Sk.B a presne mam ako ty,podla lekarou som zdrava ako ryba...ked mi zoberu krv...ale to sme sa uz o tom bavili,ze vsetko sa tam nezisti...tiez tak na 90%som ok...

radca

nepijem caj. Uzivat je dobre sylimaril (pestrec)-ten zabranuje poskodeniu pecene. Dalej je dobre napr ACC, kyselina lipoova, vitaminy B. S tymito vecami sa mi dari "prezivat", ale nie zit ( a to som podla lekarov zdravy ako ryba).

[zruseny12]

tiez mam take obdobia...a to asi kazdy...mna nejak zacina boliet hlava asi s toho PC,sedim tu od rana...:0(((........asi si pojdem na chvilu lahnut...

dr.jajbolí

Júj, a ja mám obdobia, kedy by som hľušila sladké a musím aj piť sladké, alebo farebné, napr. kofolu, a tieto džúsy, ale teraz som objavila magnéziu grepovú proti únave. A niekedy musim hlušiť slané. Ako dieťa som lyžicou jedávala soľ, mama musela predomnou skrývať.