Chorobná žiarlivosť

Príspevok v téme: Chorobná žiarlivosť
salonka

mam 15 a moj priatel ma 17 a ide o to ze strasne ziarli na chalanov okolo mna....ked sme na nejakej party alebo niekde vonku a ked sa s nejakym bavim hned ho upodozrieva ze ma obtazoval a neviem co...raz ma jeden aj pobozkal lebo bol opity a fakt sa tomu nedalo zabranit a moj ho dost zmlatil...mam ho strasne rada a uz ked chalana pozna je to uplne v pohode ale na cudzich ide ako blazon...
nie je nejaky agresivny bezne len strasne ziarli...co mam robit?...

salonka

tak ked vies ze ta lubi tak ta nepodvedie..aj ja mojho lubim a aj som tu viac raz povedala ale on stale ziarli..niekedy to ani neda najavo ale vidim to na nom...minule som sla na jedno fotenie a on siel so mnou lebo nemal co robit ...ale moj fotograf ma asi 21 a navyse je celkom pekny cize priatel mal co robit aby sa udrzal..ale zvladol to a som rada...

65656

Ja som tiez hrozne ziarlivy,ked vidim ze sa moja priatelka zabava s inymi chalanmi tak to vo mne vrie ale nedavam to najavo.ja sa len bojim ze o nu pridem ze ju pritahuju ti druhi.baby ked niekoho lubite dokazali by ste podviest?

salonka

marek xx2....a co mam robit aby neziarlil?..ved ja mam plno kamaratov chalanov a teraz sa s nimi nemam stretavat?..a pre majo23...je to super chalan ktoreho mi zavidia mnohe baby ,je strasne mily a pozorny len proste ziarlivy..dufam ze to k tomu psychologovi nie je...

majo23

tak sa to zacina.raz sa opije a zbyje aj teba lebo povie ze to ty ich provokujes,ale nemusi.ked ho mas rada dotan ho ku psichologovi.ta tak.

marek.xx2

stanley. presne tak ako vravis proste mi chlapci sme taky a nemyslite si ze ty co to tak neprejavuju ze ziarlia oni to drzia v sebe a casom ich to zoziera az nakoniec nevedia co robit...no mi chalani sme taky a ak nas fakt lubite tak aj vi bi ste mali robit nieco preto aby sme tak neziarlili.

marek.xx2

no ja mam priatelku ktora dost kamaratov a a ja strasne ziarlim ale nemozem nic spravit lebo nechcem aby sa nasrala namna ale zas som strasny nervak a potm si vybijem nervy na niekom inom na zabave zmlatim kazdeho druheho....poradte co mam robit??

salonka

ale ja ho mam fakt strasne rada...a potom ked uz toho chalana ineho pozna tak je to v pohode len ked je niekto cudzi tak ...on neprovokuje ale staci mu naznak od ineho a je pripraveny do bitky...

garfas

chrani si svoje teritorium. Nezvykne ocikavat stromy?
No a teraz vazne. Tak mu vysvetli ze mas oci len pre neho a ze sa nema coho bat. Aj ja som taky a chcem svoju babenku len pre seba ale musi sa bavit aj s inymi ludmi taky je zivot. Ani ona nepinda ked sa s dakym bavim. Jedna vec je lubit a druha vlastnit. Nech si to usporiada uz nie sme v stredoveku a nemoze zene rozkazovat aby robila co on chce.