zložitá hlava..vzťah..

Príspevok v téme: zložitá hlava..vzťah..
alexandra.m.

čawko..mám taký problémik v hlave :) ide o môjho ex..a o mojich rodičov..nezakazovali mi chalanov nikdy...ale ja s nimi mám tak na nič vzťah, tak chladný, že neznášam, keď sa s nimi mám rozprávať o mojich priateľoch a pocitoch, alebo o čomkoľvek inom...lebo sú takí posmešní a pod....to bol vlastne aj dôvod, prečo som radšej svojho chalana nechala a ostala sama...je to najideálnejší človek pre moju zložitú povahu, skvele si rozumieme...len mám nejaký ten blok v hlave, bojím sa k nemu vrátiť, že zas cúvnem..nechcem ho sklamať..viem, že by sa to dalo vrátiť, a že to aj chce, ale fakt neviem čo robiť..s rodičmi sa to nikdy nezmení..a nemyslím si, že je chyba len vo mne, presne rovnaký vzťah s nimi má moja staršia sestra...dávno dospelá, keby niečo :P ale je fakt, že ja som strašne uzavretý človek a neviem vyjadrovať pocity, pripadá mi to ako slabosť alebo niečo také...a ďalší dôvod toho, že už spolu nie sme je trochu zložitejší na vysvetľovanie ale pokúsim sa o to...takže..na začiatku vzťahov je väčšinou spaľujúci cit, neviete jeden bez druhého byť, žijete len pre toho druhého...a po čase toto pominie..a ukáže sa, či s človekom fakt má zmysel byť, či má vzťah hodnotu...a ja mám pocit, že sme pre seba stvorení, že k sebe proste patríme..tá prvá fáza mi v tom chýba jednoducho...mne teda ani tak nie...som dosť chladný typ človeka a nezakladám si na tom...ale bojím sa, že to bude chýbať tomu vzťahu..viem, nejdeme sa brať, ale nechcem ho sklamať a opustiť po druhýkrít.....neviem, či ma niekto pochopí...a či sa bude niekto vedieť vyjadriť...neriešte môj vek (pre info, je to 16 ale nie je to podstatné, niečo v hlave už snáď mám :) )..asi toľko...aby na to niekto vedel niečo napísať, tak sa pýtam na váš názor na to, či to, čo sa mi zdá, že tomu vzťahu chýba (stále to neviem komplexne pomenovať :) ), je nutné k tomu, aby som ho aj tak milovala...lebo mne sa to fakt zdá potrebné, keď vidím vzťahy iných ľudí..teda nie potrebné, ale samozrejmé vo vzťahoch, ktoré si všímam...ale nechýba mi to..díky za každý príspevok a pls, k psychológovi ma neposielajte :) alex