málo sexu

Príspevok v téme: málo sexu
kamilka

Mám 19 rokov a už vyše roka priatela, máme sa velmi radi,len mi ide dosť na nervy že spolu spávame tak málo. Niekedy už z toho chytám depku,a najviac ma štve že on to bere tak kludne. Už som mu viackrát naznačila že by som chcela častejšie. Je mi to sprosté že ja mám na to viac chuť ako on,nemalo by to byť opačne. Poradte čo mám robiť?

kamilka

ty kokso no to by ma nenapadlo,možno by to zabralo aj na môjho,len neviem ako by to zobral,bojím sa že by odišiel,no risk je zisk,ja mu to vždy len poviem on na to hej hej,a stále sa to opakuje asi som moc mäkká na neho

finch

nuz bolo to dost komicke. Zamkla byt a povedala ze tu je kluc a bud jej dam to co chce a pravidelne alebo nech vezmem kluc otvorim dvere a zmiznem navzdy. Ja som zostal v soku, vzal som kluc,jej uz islo do placu, uvedomil som sa ( nechcel som ju strati) a tak som vophcal kluc do zamky a miesto odomknutia som zamkol este na jeden zapad. a potom som sa na nu vrhol. ( v tej chivli som bol rad ze nezinfarktovala), heh. no a asi vies co nasledovalo.

finch

no mate to tazke zeny. moja byvala sa tiez na to stazovala, nebral som to vazne, potom mi to dala dost silno najavo a este v ten vecer dostala 8 hodinovu davku. Po tom sa uz nestazovala.

kamilka

je to vzrušujúce,stači len počkať kým všetci zalahnú,alebo aj v jeho aute by sa dalo,len on nechce vyskúšať nič nové,a vkuse len nejaké výhovorky,a nebaví ma čakať len na nejakú chatu,tam si to tiež až tak neužijeme,lebo sa väčšinou pije na chatách a potom sa už nechce alebo je vela ludí...

lilus

aj my mame kde, ale on to nechce len tak ze sme sami doma, on to musi mat na celu noc ze sa budeme spolu zobudzat a tak...no ale takych prilezitosti je minimum a ja nechcem milovanie len raz za 2 mesiace....

moje

No ale to je aspon vzrusujuce:)) U nas to mohlo byt stale, lebo sme normalne spavali u seba a rodicia nas uz brali v poho, sme boli spolu dost dlho.

kamilka

len my máme aj ten problém že nie je veľmi kde,len ked sme u kamaráta na dome,na chate alebo u nás zavše,ale to máva nervy z toho ked je väčšinou plný dom