Necham si to dietatko

Príspevok v téme: Necham si to dietatko
maminka

zdravim vsetkych.o par mesiacov sa mi ma narodit dietatko. bolo planovane, tesili sme sa. vsade tu vsak citam o potratoch a temy isla by som na potrat len ak by bolo postihnute... a to je moj pripad. pred mesiacom mi zistili, ze dietatko, ktore cakame, bude mat downow syndrom. bola to hrozna rana, sok.no svoje babo nadovsetko lubim a nedokazem sa ho vzdat. rastie vo mne, citim ho a uvedomujem si aka tazka uloha nas caka.moj partner ani len neuvazoval,aby sme ho dali do ustavu alebo ukoncili moje tehotenstvo. vravi, ze je to nase babo a ze to tak malo byt.spolu to dokazeme.chcem sa obratit na ostatne mamicky, ktore maju podobne deti ako ja, aby mi napisali svoje skusenosti a proste vsetko, ako to zvladaju, dakujem.

ivka2

ja ti chcem napisat ze mozno este stale mas sancu, ja uz som to tu pisala mamina kolegyna otehotnela asi v 35ke, bolo to cih druhe babo a tiez im povedali ze bude mat dawnov syndrom...ale nechali si ho...a dnes maju zdraveho uz asi 4rocneho synceka...proste testy sa mylili...dufam ze aj u vas to tak bude, a ked nie tak aj tak Vam prajem vela radosti a lasky a drzim prsty...

jawa

určite to zvládnete , máš oporu lásku ktorou prekypuješ a vieru. Nemá každý také šťastie a boh nás skúša každý deň...

maminka

nie nemame, toto je nase prve, trocha sa bojim ako to vsetko dopadne, ale ta laska ktoru k babu citim sa neda opisat a proste viem, ze ma potrebuje viac ako ktokolvek iny.a hlavne si vazim partnerovu podporu,dava mi tolko sily.