po akom case

Príspevok v téme: po akom case
jojka238

caute.chcela by som vediet cas nazor na to po akom case sa vyspat s priatelom.pozname sa uz vyse pol roka ale oficialne sme spolu velmi kratko. mame sa velmi radi no nechcem vyzerat ako nejaka pipina co sa na neho hned vrhne. a budte taki dobri hlavne mi tu nepiste ze co musim vycitit.. chcem vas nazor..dikes

lenkaa123456

ja mam priatela,s me spolu necely mesiac! a rozumieme si strasne, no niekedy sa tak vasnivo bozkavame, ze sme z toho strasne vzruseny, no nechcem s nim sex takto skoro, on povedal ze to necha na mna, len by ma zaujimalo ci aj vy ostatne pary ste sa takto bozkavali vasnivo a podobne este davno predtym nez ste mali prvykrat sex? a vydrzali ste to aj pol roka takto? lebo niekedy ked sme sami tak ja niekedy mam pocit ze uz fakt nevydrzim bez toho aby bolo nieco viac ako len bozky..

moniqa87

to sa ani univerzalne neda urcita ako dlho treba cakat, zavisi to od mnohych faktorov, zatial co jednemu paru vyhovuje pockat dlhsie tak druhy par to robi hned na druhom rande a pritom mozu spolu oba pary zostat do konca zivota...
tak ako je kazdy clovek individualna osobnost tak aj kazdy par je jedinecny a neopakovatelny a ludia su rozdielny, co sa tyka povah, temperamentu aj zasad, takze ked si toto vsetko dame dokopy tak zistime ze TEN SPRAVNY CAS na prvy styk vo vztahu neexistuje a neda sa urcit univerzalne...
avsak ak ide o deti tj 16 rokov a mentej, tak by som odporucila pockat, pretoze tam nie je este prislusna zrelost, no nikto im to nezakaze, mozeme iba odporucat a ostatnym radim spoliehat sa na partnera a na seba, sami to najlepsie vycitite a hlavne komunikacia aj o takychto veciach
ps: my sme cakali 5 mesiacov a teraz sme spolu peknych 2,5 roka

D_nika

Pindurka a stanley, tak toto su fakt zaujimave veci... ja mam dost cerstvy vztah a este sme spolu nespali, ale aj tak to k tomu smeruje a mozno som mlada, ale uz nie teenage, tak myslim, ze snad viem, co robim.... okrem toho, pokial citim, ze niekoho fakt lubim a som milovana, tak preco sa tomu branit? Vztah je predsa aj o fyzickej laske....
a Pindurka, ja sa ti nesmejem, aj ked moj prispevok tak mohol zniet, ale skor obdivujem, ze ste to obaja tak dlho vydrzali...

asxcnujdhvch

no vies podla mna nejde az tak o ten cas napr moj brat ma 25 r a nasiel si babu chodili spolu 2 mesiace a zacali planovat svadbu to je podla mna az moc urychlene ale ked sa miluju nieje co riesit a teraz su to asi 4 mesiace a uz chcu deti takze oni asi rok necakali ale podla toho kolko mas rokou jak si mlada moc sa neponahlaj uvidis ako to pojde dalej ale podla mna ak ste sa poznali aj pred tym a teraz spolu chodite aspon po pol roku nech caka

stanley

dnesna mladez kera vie prd o laske spi spolu hned po prvom rande ... jeden druhemu povie lubim ta a pritom to nist neznamena .. a D_nika - neboj sa ked chalan vie lubit tak vydrzi aj rok .. :)

Pindurka

D_Nika...tak by si sa divila...prvý krát som sa s mojim chalanom vyspala.. po roku a troch mesiacoch..a vydržal, pretože ma miluje, tak aspon skutočne viem, že ma naozaj miluje a záleží mu na mne....len sa mi kludne smej...ja som šťastná a teraz si užívam sexuálny život plnými dúškami a aspon viem, čo je skutočná láska..

D_nika

pindurka, robis si srandu? ROK nechat chalana na sucho... omg, chudak... sak to sa tak dlho ani neda vydrzat :D :D

alexea

"po akom case sa vyspat s priatelom"..to sa neda len tak jednoducho povedat,ze vtedy a vtedy a za takych a onakych podmienok..niekto to robi hned po prvom rande,niekto po roku..no ak sa mate radi a tuzite po sebe,myslim,ze neni co riesit..ine je,ked sa toho bojis,to by ste si mali asi o tom pohovorit