vaham pred svadbou...

Príspevok v téme: vaham pred svadbou...
lucina

takze pozname sa 2 roky a chce si ma zobrat.vsetko bolo v poriadku vztah ako z rozpravky, az teraz som si vsimla, ze strasne ziarli na inych muzov. pracujeme spolu v prevazne muzskom kolektive a tam sa to zacina. nemozem sa ani ozvat ku kolegom, lebo moj drahy je hned pri mne a normalne pred nimi ma strapnuje ako napr. minule, ked som ukazovala nejake papiere kolegovi, tak prisiel a neodpustil si poznamku ako; nejak blizko pri nemu stojis, co sa tak natahujes ku nemu, chces aby sa ta dotkol prs ci co? chapete, ostala som stat ako nema,nevedela som co na to povedat, kolega a citil trapne tiez a to som mu naozaj verna a s nikym som nic nikdy nemala. a potom doma po praci, to je peklo, nepocuvam o nicom inom,len jeho ziarlivostne vylevy. bojim sa k niekomu ozvat, a vsimla som si ze v praci si uz z nas utahuju... nie som si ista, ci si ho chcem vziat... help

asdfjklô

podla mna by si si v prvom rade mala najst asi nove zamestnanie, aby ste neboli spolu stale... a samozrejme treba sa s nim porozpravat a vysvetlit mu situaciu, ako to vidis ty a ako to je naozaj, bo toto naozaj nie je normalne, a ak to nebude chapat, tak sa od neho co najskor odstahuj.

neznama23

suhlasim s deee, to bol aj moj pripad. laska nenormalna, vzali sme sa a tam to zacalo, stacilo ze som isla do obchodu, stretla som spoluziaka na chvilku sme sa zakecali a manzel ma videl z okna, a to bolo doma peklo,cely den ho to stvalo,nadaval mi ako s kazdym flirtujem a pritom to nebola pravda. normalne nechcel aby som sa bavila s chalanmi. nasi nic netusili ja som sa trapila. vyvrcholilo to tak,ze ma videl ako sa rozpravam s jednym kolegom, ukazoval mi mobil a on si uz hned namyslal,ze mi dava cislo. cely den sa so mnou koli tomu hadal,ja som cely den preplakala a on od zlosti do mna hodil vesiak, ktory drzal v ruke.vtedy sa vo mne nieco zlomilo. uz to nebol ten muz,ktoreho som tak lubila. vyriesila som to tak,ze som odisla za pracou do zahranicia. chvilku sme tak fungovali na dialku, musim uznat, ze mi hrozne chybal, ale po case som si uvedomila, ako sa mi zije samej dobre, ze uz sa nemusim bat koho stretnem a s kym sa rozpravam. rozviedli sme sa a nelutujem. mam uzasneho chalana teraz, ktory mi vsetko vynahradza.

deee

Beeeeeeez od neho, vezmete sa a on ta ani nepusti do roboty, ani na ulicu a bude ta stale kontrolovat. Pokial este chces zachranit ten vztah, tak chodte spolu ku psychologovi. Ale myslim, ze sa to moc nezmeni a ak ano tak len na nejaku chvilu a potom sa to vrati a zhorsi