zožrala som čo som nemala a chcem odísť navždy z tohto sveta

Príspevok v téme: zožrala som čo som nemala a chcem odísť navždy z tohto sveta
smrť-tak krásna

zožrala som dve kúsky vianočky s hrubou vrstvou masla,jednu žemlu,jeden keks,a dve hrube kolieska slaniny..
najhoršie je,že nemôžem zvracať.snažila som sa nejesť dnes,okrem obeda som vlastne nič nemala-ten som musela.potom prásk..hetno som zožrala.ja chcem zomrieť.som tučná.nechcem žiť s takým hnsuným telom

lea

Mala by si byt skor smutna, ze si africkym detom zjedla potravu na tyzden.. neboj sa, z takeho mnozstva jedla urcite dako rapidne nepriberies

pentium

boze,smrt kvolipostave???postava je len kratkodoby stav,mozes ju vylepsit,zaoblit...atd...postava sa da ovplyvnit,a ked mas nejake to kilko navyse tak sa da aj schudnut,pozri si sekciu diety,chudnutie,neboj zvladnes to,v zivote su aj ovela tazsie veci,ktore pridu ked to nebudes cakat,tak zatial kym mas takyto maly problem ,tak sa zo zivota tes.ahoj

majka_

ahoj,
no ja som mala ten isty problem. obcas som sa ojedla, potom som zas nejedla vobec, a potom zas som sa prejedla... zacarovany kruh. a priberala som. teraz mam 75 kg a 178 cm. hrozne... ale natrafila som na super dietu. za 3/4 roka mozem schudnut 15 kg. je to bomba. ta dieta pozostava z toho:
nemala by si jest sladkosti a biele pecivo; jes 3x denne, na ranajky si mozes dat kusok tmaveho chleba so sunkou, syrom alebo maslom... s cim chces; obed si das kompletny - polievka+druhe jedlo a na veceru si das len napr. pohar mlieka alebo ovocie, zeleninu... samozrejme musis zacat cvicit. pokial necvicis a chces schudnut, tak mas smolu...

Dalsia dieta, ktora sa mi osvedcila je 90 dnova dieta. Pozri si, ak chces prispevok o tejto diete. Za 30 dni som schudla 3 kg. za 90 dni mozes schudnut asi 15 kg, ale co raz schudnes, to neprieberies.

Ja som sa rozhodla teraz pre tu prvu dietu. a verim, ze sa min. 15 kg zbavim. ale bez cvicenia to jednoducho nejde...

bedna

smrť - tak krasna: ach jaj....tak ty si pripadas tucna,nespokojna so svojim telom????To je velka chyba...bud rada ze si zdrava,chodis,mozes zjest co chces...len si to uvedom...clovek je obal,dolezite je vnutro...urcite mas aj pozitivne stranky..preco sa tak nenavidis....najdi na sebe nieco pekne..ani ja som neni chuducka...vydala som sa,mam deti,rodinu....a ver mi..chlapom sa viac pacia baby plnsie..

misha

To som ja preboha nepísala, maslo neznášam, slaninu by som si do úst nedala, mám k nej odpor... tak prosím vás prestaňte písať, že som to napísala ja, to som ja vôbec nebola! A kľudne nech si to niekto overí, napr. Andrej!

lˇuba

To už nič nevydržíte?Ste obyčajné padavky.Len všetkím ukážte čo ste zač.Natruc by so im ukázala,že žiť sa oplatí.Nech si nemyslia,že sa pri prvej príležitosti položím.Čaute°.