Množstvo hlienov ktoré mi tlačia na dýchacie cesty

Príspevok v téme: Množstvo hlienov ktoré mi tlačia na dýchacie cesty
silvias

Dobrý den prosím veľmi pekne o radu!
Mám veľké množstvo hlienov bielych vyzerajú ako sliny stekajú mi dole a tlačia mi na dýchacie cesty. Nemám nádchu,ale je to neznesiteľné.Vždy a celý den ich vypľúvam.Bola som aj na akupunktúre v liečebnom centre Jerikos v Košiciach,ale neviem stále cítim taký tlak na hrudi a nemôžem dýchať.Ak viete poradte mi prosím.Vopred vďaka.Silvia

shalvia

frantho
máš ho v nose alebo hrdle? keď v nose tak vytierať nos, keď v hrdle tak potierať krk, alebo potierať priedušky. Ten čo mám ja môžeš použiť aj vnútorne - kvapnutím do krku alebo na cukor. Ak by si mal záujem tak mi napíš mail, poradím ti bližšie kde ho zohnať alebo ti ho môžem aj poslať na dobierku

frantho

shalvia a eukalyptovým eterickým olejom co mam robit ako ? lebo ja uz to hlienenie trpim asi 2,5 roka a uz som z thoo zufaly ale cez leto je to intezivnejsie bol som uz na krcnom ale tam mi nic nezistili a ja neviem co mam uz robit uz som aj rozne kloktadla pouzil atd .. este ten zazvor treba vyskusat

shalvia

na tvoj problém poznám odpoveď, je to eukalyptový eterický olej, ktorý musí byť vo vysokej kvalite, nie vonný (viem poslať na dobierku) a trocha dobrých vitamínov

Alternativa

Silvias, mas v dennej strave vela mliecnych vyrobkov? Tie podporuju zahlienenie. Je tu k tomu tema, nieco o kravskom mlieku, nepamatam si presne. Mne sa totiz zda, ze na bezne prechladnutie Ti to zahlienenie trva prilis dlho. Bola si u lekara? Skusila si napr. solnu jaskynu? Za pokus to stoji, vysoka koncentracia soli vo vzduchu podporuje tiez odhlienenie. Kedze Ti neradim, ale sa len pytam, tak mala rada: ten zazvor urcite skus.

silvias

Frantho vieš ja mám neskutočne veľa tých hlienov a neviem čo s nimi už som skúšala čokoľvek a nič nepomáha a v lete je to ešte horšie idem sa z nich zblázniť!!Idem si ešte kúpiť zázvor to čo mi poradil Ankat!!!

frantho

no ja s tymto problem som uz o tom pisal ale nikto mi nevedel pomoct ..presen mam to co silvias hlieny iba ich vypluvam a dneska prave ma tak zacalo pichat okolo hrudnika a silvias chcem sa ta spytat ze ci ti pomohlo .. pomozz mi

ankat

ja by som poradila postruhat zazvor do medu pomer si zvolte aky kto chcete a vzdy po jedle si dajte lyzicku zazvor kupite v kazdom hypermarkete v zelenine je to ucinne aj ja to pouzivam