Množstvo hlienov ktoré mi tlačia na dýchacie cesty

Príspevok v téme: Množstvo hlienov ktoré mi tlačia na dýchacie cesty
silvias

Dobrý den prosím veľmi pekne o radu!
Mám veľké množstvo hlienov bielych vyzerajú ako sliny stekajú mi dole a tlačia mi na dýchacie cesty. Nemám nádchu,ale je to neznesiteľné.Vždy a celý den ich vypľúvam.Bola som aj na akupunktúre v liečebnom centre Jerikos v Košiciach,ale neviem stále cítim taký tlak na hrudi a nemôžem dýchať.Ak viete poradte mi prosím.Vopred vďaka.Silvia

majuška

Ahoj, prave sa mi stalo to isté, teraz ležim v posteli a je mi nablb z tych hlienov, co mi tečú z hlavy. Treba ich neustále vypluvat pomocou grglovačky. Ale vraj najlepšie pomáha ak si obleješ hlavu ladovým medvedom, dostat ho v lekárni. No, ja mam smolu, lebo mi ho nemá kto ist kupit a ani nemam peniaze, stojí okolo 100 Sk a treba ho aplikovat každý den po dobu týždna. Je pravda, že mierne zapácha a je ostrý a vytvoria sa ty z neho na hlave lupiny, ale je to jedine, čo zaberie. Problem je v tom, že máme prechladnutú hlavu, napr. dostali sme prievan, alebo sme sa spotili, a tým že máme zníženu imunitu, tak toto je výsledok. Lepšiu radu neviem, ale idem sa zblázniať z ních.