Papáte to priateľovi ?

Príspevok v téme: Papáte to priateľovi ?
...brano 1985

Chcel by som sa spýtať báb, či keď priateľa fajčíte či to aj prehltnete. Moja priateľka to nechce ani len vyskúšať prehltnúť. :( A pri tom by som bol rád, že dobre OK vyskušala si nechutí ti tak to nechajme tak no ona to ani vyskúšať prehltnúť nechce. Že vraj je to nechutné... Ja som sa odhodlal a ochutal som sa nechutím nejako moc zle a to hovorím ako chlap. :) Také nijaké skoro bez chuti to bolo...
Našiel som niečo na ochutenie spermií. :) ? www.lovesweeter.sk
Ale myslím že ananás stačí alebo máte iný názor ?

kacenka1919

podla mna to nemoze byt moc h nusne, a mozno by ma zvedovast donutila k tomu t ochutnat no neviem ci aj rpehltnut a ked ches aby top zozrala tak si to skus ty furt zrat,..akoze sorry ale ak ju fakt lubis, tak ju nebudes nutiti alebo furt jej to ponukat.... nnehovorim, ze nie je uplne ze good, ze to ani neochutnala ale nie je na to ani nic zle, je to podla mna kazdeho vec....

pitko

To Summer_ mne to priatelka urobi len cez kondom aj to pri vyvrcholeni si ho uz nechce dat do ust nechapem preco......samozrejme ani len fajka nehrozi a to moze byt hociako silne vzrusena :-(

... brano1985

ADAM... Mne to nevadí že mi to nechce robiť a ani nahovárať ju silou mocou určite nebudem. Ona musí sama chcieť a lebo vtedy je to pre oboch najkrajšie. Ja by som ju chcel iba doviesť k tomu aby to nerobila len preto že to chcem ja, lebo nič nie je krajšie ako keď vidíš na očkách takú radosť a žiaru, že to robím s radosťou... :) Ja tiež robím partnerke orál zväčša preto lebo ma to zrušuje toho dôvodu, že ju vidím rozpálenú a má to rada a teší ju to že je to robím a preto ma to vzrušuje jej to urobiť ústami. A ja by som chcel aby aj ona v tom našla potešenie len zatial neviem jak. Jedine že by som sa sám premohol odhodlal a dal jej takú soft pusu a nech vidí, že ak si to sám môžem tak to nebude až také asi zlé :DD Len sa bojím reakcie? Čo myslíte baby ako by ste zareagovali keby vám to priateľ spravil ? Bože to sa zas budem odhodlávať na taký „veľký čin“ asi dlho. xixi :))

defakto

podla mna je to pre muza velmi vzrusujuce.aj to funguje aj ako taky dvokaz laski ze sa ti fakt paci a nehnusi sa ti to prehltnut:-)