Papáte to priateľovi ?

Príspevok v téme: Papáte to priateľovi ?
...brano 1985

Chcel by som sa spýtať báb, či keď priateľa fajčíte či to aj prehltnete. Moja priateľka to nechce ani len vyskúšať prehltnúť. :( A pri tom by som bol rád, že dobre OK vyskušala si nechutí ti tak to nechajme tak no ona to ani vyskúšať prehltnúť nechce. Že vraj je to nechutné... Ja som sa odhodlal a ochutal som sa nechutím nejako moc zle a to hovorím ako chlap. :) Také nijaké skoro bez chuti to bolo...
Našiel som niečo na ochutenie spermií. :) ? www.lovesweeter.sk
Ale myslím že ananás stačí alebo máte iný názor ?

?????????

moj priatel sa ma pyta, ci by som ho nevyfajcila, vie, ze mi to nechuti. tak sa ma pred tym ako to na neho pride spyta, ci chcem do ust. ako sa citim, tak odpoviem, ale potom to tak, ci onak vyplujem, lebo ma z toho nadvihuje na zvracanie. neviem preco. ale chutia slano a tak..... neviem opisat. vraj muz pred tym ma jest urcite jedla, aby bola chut lepsia, ake presne, to uz neviem. da sa to urcite lahko najst na nete. ahojky :-)

quaresma

Jaj Dodusa keby aj moja priatelka bola v tomto taka:(ako ty v tomto....Moje mi ho uz ani len do ust na chvilku nechce vziat:(a to by mi bohato stacilo...a kvoli tomu nechce,lebo kedzsi ked mi to spapala,bolo jej vraj nevolno z toho:(a odvtedy o orale nece ani pocut......a ja bz som to stale cel...aj stale do ust sa jej robil

... brano 1985

...DODUSSA... Hmm tak to neviem pochopiť, prečo ti to nechce spraviť do úst veď keď to sama chceš a sa ti to páči alebo ťa to vzrušuje? Možno sa bojí, že ti to nebude chutiť alebo potom už vážne neviem aký iný dôvod, lebo väčšine mužov sa to páči. hmm...A keď bude papať veľa ovocia tak sa nemá čoho báť, že by to bolo zlé... :)

Summer_

monnika jedine co mi na tom vyhovuje je to ze nemusim premyslat co s tym ked sa spravy lebo to nechcem ani do ust a ani prehltnut... ale zase cez kondom? no neviem... najlepsie by bolo hodit to dakam uplne inam :D

Summer_

Inak neni tu taky co to chce len cez kondom? Lebo moj priatel to chce tak... ani neviem preco asi ma pocit ze to bude pre babu lepsie alebo neviem...

... brano 1985

...DODUSSA... Hmm tak to neviem pochopiť, prečo ti to nechce spraviť do úst veď keď to sama chceš a sa ti to páči alebo ťa to vzrušuje? Možno sa bojí, že ti to nebude chutiť alebo potom už vážne neviem aký iný dôvod, lebo väčšine mužov sa to páči. hmm...A keď bude papať veľa ovocia tak sa nemá čoho báť, že by to bolo zlé... :)

norikaa

tak sa ho spytaj ci to nechce vyskusat a ak sa hanbis tak ked sa oddiali rob ho rukou ale maj tvar blizko a ked uz bude pred orgazmom tak do dorob pusou, myslim ze vtedy mu to uz bude jedno

elwinka

ja som to prvykrat skusila len pred par tyzdnami.... a ani mi to nebolo nechutne, ani nejako uzasne.... proste nieco co mam v ustach a treba to prehltnut... mozno nemam chutove bunky na jazyku ktore rozoznavaju presne takuto chut:)