predcasna ejakulacia :(

Príspevok v téme: predcasna ejakulacia :(
zenska1

ahojte, mam problem, s priatelom sme len zacali so sexom ale on sa rychlo spravi, a ja z toho nemam nic...niekedy to je mozno 30 sekund a ani nie, a je po vsetkom, dost ma to trapi, lebo aj ja si chcem sex vychutnat ... :( skusali sme to aj tak ze som ho predtym vyfajcila on sa urobil a a z potom sme zacali so sexom ale tiez onicom...poradte prosim co mame robit aby vydrzal co najdlhsie :)

finch

ja by som mu predpisal inu medicinu: Tri krat vyhonit za sebou, potom vtaka do ladu, a tak ist do partnerky, samozrejme partnerka uz musi byt pripravena.

zenska1

fakt mi verte rychlo sa urobil, je to preto lebo obaja s tym este len zaciname a asi je velmi nadrzany :P a skusim pozriet tu tantru, dufam ze si necha poradit :P

mato22

daj si do gogla.skvele indicke ucenie o sexe.je toho vela ale ak to precitas objavis krasu a podstatu sexu.naozaj my to dalo vela.

mato22

ak je poriadne vzruseny tak ide ti cubi dub.nech pozrie tantru naozaj sa to da.dievca je velmi spokojne len keby chcela robyt oral.ta co uz

finch

mato22 tak to si dobry, malo vydrzi viac ako 20 min. Ale zas menej ako 30 sekund co zenska1 pise to sa mi nezda. To je prilis skoro.