odmietnutie?

....

tatinka normalne mu verbalne naznac ze chces uz nieco viac...Ked povie ano je to super!! Ked nie aj tak sa nemas za co hanbit, hovoris ze si dobre rozumiete...tak to musi pochopit on aj ty, v tom pripade ta nesmie brat jak nejaku "nadrzanu pannu" a ty ho nemozes brat jak nejaky "studeny cumak " proste sa musite zhodnut a pochopit!!!Normalne sa ho preboha na to spytaj!!!aj ked mi je troska divne ze to este nenavrhol on ale ktovie noo...

tatinka

nassaska nie je to tak ze by som sa s nim nevedela rozpravat. praveze nam to az velmi dobre klape, vieme sa porozpravat o vsetkom... tu ide len o to ako zacat, aby to nezobral nejak inak, alebo aby to nepochopil uplne opacne...

tatinka

no asi to vidim tak ze to pojde len tym rozhovorom a pohovorit si o tom...aspon dajte typ ako zacat... a myslim ze finch spominal nieco s tym ze ist o stupienok vyssie vo vztahu.. tak dajte este nejake tipy..

pop

no ved jasne ze to nemozes chciet len ty ale ak mas jasno v tom co chces a teda ze chces sex tak mu to musis dat jasne na javo...ze ak sa biji o teba tak sa nemusi ze ty uz chces....

nassaska

ale ty mas proste komplex z toho ze to nechce ze nato nemysli atd..proste bud to chceš alebo nie..ak to naozaj chceš tak preto nieco urob..a myslim ze aj ked si panna tak budeš vediet co aby si ho proste toho tvojho nastartovala :)

tatinka

no ci chcem, to nemozem chciet len ja.. vies...ale preco nie, ved nie sme spolu 2 tyzdne a nemame 14 rokov... nehovorim, ze to musi byt, ale co ak caka on na mna a ja na neho, alebo naopak, co ak cakam ja na neho a on chudak este nad tym ani nerozmysla...