-Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-

Príspevok v téme: -Aky mate nazor na AZET-POKEC rp PraWda-
ja333ja

CHCEM SA VAS OPYTAT AKY MATE NA TO CELE NAZOR RPCKY,POKEC,AZET...???
WIEM,ALE JE NORMALNE PONUKAT SEX 14-16ROčNIM BABAM ???
ALEBO VôBEC JE TO POD UROVEN,MATE SKUSENSKTI S BLBIMI REčAMI NA AZETE,ALEBO DOKONCA STE SA Už ZOZNAMILI,STRETLI SEXUALNE CEZ AZET??
moj nazor je,radšej tam nechodit,su tam inbecilovia,alebo nevedomy ludia...
neni lepšie sa zoznamit napr...niekde na ulici???
prosim o rady,nazory.skusenosti,všetko
DAKUJEM

misulienocka

vendou, ty kokos ty si jaky/a uvedomely/a...
lebo booom.sk je portal plny normalnych ludi ze??? skapala som prave, ved je to to iste co na pokeci a aj tam su uz 12rocne deti, cely bum aj s azetom su na hovno... 12-ky a 13-ky su cele stastne ze im niekto napise a maju zazitky do konca zivota...

ewe

m-eo@azet.... vies..mas pravdu s tym kompom... segra ma 17 a povie ze ide chrnat..a raz ju tam mama nachytala o pol siestej rano a na pokeci..achjaj..ja neviem na co je to dobre,,, vobec.....ja som tam zaregistrovana asi tri roky..ale uz rok tam nechodim....lebo cely pokec sa zmenil na jedno velke uchylatstvo..najradsej mam takych...co si vystavia fotku perfect gentleman... a pise..som bohaty.mudry pekny..a hladam si normlane dievca ktore vie co chce..achjaj..chudaci su to..tak taky big kapo..a hladat holku cez pokec,?? na prepacte..ale co im jebe????

Tymmi

Zalezi na tom ako sa stavias k tomu ty ..a ci si beries vsetko priliz k srdiecku.. :D ja tam chodim ale uchylakov jednoducho ignorujem .. a nasla som si vdaka azetu priatela..uplnou nahodou :) takze ja ho mam v celku raaada :D:D

vendou

omg azet... kazdy normalny clovek chodi na booom.sk azet je pre deti a uchylakov, ktory vystupuju pod zenskymi nickmi atd....

kellys69

myslim ze azet je v pohode, ked tam nemate fotku ani nic poriadne v profile, mate vytipovaných svojich priatelov ktorých poznate, avsak jedneho som spoznala priamo tam piseme si spolu viac nez tri roky, je z toho isteho mesta ma caju a len si vymiename zazitky a delime sa o strasti ,je ako moj deník:)minule som ho videla prechadzat okolo mna po meste ale nic viac, ...:) treba byt uvedomely a nehrat sa na slapky...

nely

Ahoj...mám skúsenosti s pokecom...mala som tam fotku...začali mi písať chudáci,úchyláci či čudáci...Pripadali mi úplne psychicky chorý...Jeden mi stále písaval či mu nebudem s vysokými topánkami skákať po bruchu,že ho to vzrušuje...ale nič viac nechce...alebo že ma vo vani zabalí do igelitu...ďalší mi ponúkali super zárobky v zahraničí... (skôr to vyzeralo na predaj...) Tak som rýchlo dala fotku preč aj som si zmenila nick. Teraz tam len chodím pozrieť e-maily a to je všetko...
Som zásadne proti...hlavne mladé baby,nič nevedia,naivky,a doplatia...mali by to sledovať...

kiwi

Ja som tam zacala chodit asi pred pol rokom a su tam naozaj cudaci, uchylaci, ale spoznala som tu aj slusnzch ludi, s ktorymi sa da pokecat o normalnych, beznych veciach, nielen o sexe. Pre deti by som pokec na azete urcite zakazala. Inak cely pokec je velky pozierac casu, su aj ine a lepsie moznosti na vyuzitie volneho casu.