Gynekolog v BA

fifinka

Chodim dr.chabadovej do rusoviec, taky zlaty stred-nic extra super ale ani zle. Len sa tam strasne dlho caka na vysetrenie :(
Pokial nemate vazy problem je to viacmenej jedno ale ked uz je problem vtedy tazko najst dobreho gynekologa.

nella28

Ahojte..ja som tiez minuly rok začala chodit k Czirokovej a tu citam, ze nie je velmi dobra..tak som teraz z toho trochu mimo..lebo vyzera byt mila..ale tiez sa mi zdala taka, ze vobec neriesi problemy..na vsetko mi povedala, ze to je normalne..a ta Mayerova? je fakt dobra? je mila? teraz rozmyslam, ze by som sa prihlasila k Dr. Mayerovej pri Figare..

loli

Alzbetka mohla by si mi prosim Ta poslat kontakt alebo povedat, kde najdem tu Mudr., ktoru odporucas? Hladam totiž nejaku dobru gynekologičku v Petržalke... dakujem a ak niekto poznate dobru mudr, prosim napiste mi budem Vam vdacna. Este raz dakujem. K

teta erika

Mudr Drabek Marek je vyborny! Sedi na Zahradnickej ulici v Gyn-fiv. Musis zaplatit sice clenske ale myslim ze to nie je tak vela.....

sandy21

ja som tiez kedysi chodila k dr. Gaborikovej a co mi vadilo, ze asi setri kde sa da. mykozu nedolieci, tak sa mi to tahalo, pritom mohla predpisat 2 tabletky Sporanoxu a bol by pokoj, ale ona len mastickami. tak nechapem, ci na nu poistovne tlacia alebo co, lebo to je drahy liek. ale takto som sa dostala do chronickeho stadia, musela som ist na pohotovost. a tam sa doktorka velmi cudovala, ze preco mi Gaborikova nedala urobit kultivaciu, ze to je nevyhnutne pri kazdom podozreni na mykozu. ona lieci tak od oka, aspon u mna to tak bolo. som velmi rada, ze k nej uz nechodim.

veronika

Bola som u nej a uz nikdy viac. Vobec neni profesionalna, jej osobne veci ma nazaujimaju a nemala by ich tahat do prace. Vobec jej neslo o to co je pre mna najlepsie ale riadila sa iba podla toho co si ona mysli. Ak chcete ist dakto na potrat k nej nechodte, bude vam natahovat terminy aby ste si ti nakoniec nemohli dat zobrat. Ja som sa rozhodla si to dietatko nechat, ale ta ktora si ho nebude moc nechat, pojde od pani Gaborikovej na posledny termin. Miniinterupciu u nej v ziadnom pripade nestihnete.

lulik

veronika apreco neodporucas gaborikovu? mala si s nou nejaku zlu kusenost? ja k nech chodim a som rada ze chodim prave k nej. sposobila ti nejake tazkosti, alebo co je vo veci? diky za odpoved

veronika

Ja osobne navstevujem Mudr. Ruzickovu, ale trosku mi vadi ze tak malicko rozprava ale inak som spokojna. Koho neodporucam v ziadnom pripade je pani dr. Gaborikova.