bolesti chrbtice

Príspevok v téme: bolesti chrbtice
claudia

Ahojte, mam taky problem ze ma boli chrbtica, resp. sme dnes s kolegynami skonstatovali ze to bude asi svalstvo okolo chrbtice na urovni lopatky, nemozem byt dlhsie zohnuta lebo tam citim bolest, inak sa pohybujem bez problemov. Pol roka robim robotu, ktoru som v zivote nerobila to bude asi z toho. Viete mi poradit co mam robit aby som sa zbavila bolesti? Bojim sa ze sa mi to zhorsi :-( Dik

indolana

Ked si myslis ze bulimicky su aj inak mentalne postihnute ako napriklad ty, si na omyle Barbinka. Nesiahas po paty ani jednej z nich :-((

tammar

Fuj ake nechutne ked takto uboho zneuzivas zbrane ktorymi som sa tu priznala. Neurazala si zrovna mna ale dievcata ktore som si tu na fore oblubila. Si nechutna, neludska, neempaticka.. jednoducho ty nie si z nasej planety ludi.. Mimochodom ta asi nepotesim som uz 8 rokov vyliecena.

barbinka

ajjja: určite ďaľšia anorektička, či bulimička. keď si taká hustá, povedz mi toto isté do očí. najlepšie je len nadávať na druhých, keď o nich nič nevieme. to je zatiaľ jediné, čo si ukázala.

barbinka

tammar: jasné, ty si bulimička. inak hneď ma to napadlo. a teraz vidím, že naozaj nečítaš všetko, ale len to, čo chceš. Lebo som po nejakej napísala, že A a B nedokážem pochopiť, lebo som to nikdy nezažila a proste mi to bolo aj ľúto. Ale už je to jedno.

claudia

o.k... takze som sa rozhodla pre tu akupunkturu, kedze potrebujem okamzitu ulavu, potom zacnem s Pilatesom :-) Dik vsetkym.

barbinka

rehabilitačné cvičenia, plávanie je tiež veľmi dobré.a brat berie osteo star. on je aktívny športovec. hrá tenis a tam pri podávaní sa ti môže veľmi poškodiť chrbtica.

tammar

Nemo neboj uz koncim, preto do nej "rypem" lebo casto navstevovala temy pre bulimicky a urazala ich tam bezducho do sprostani, tak nech sa spamata dievca... (som jedna z nich)..

tammar

Do huby si mozno kakas sama, ak si myslis ze tieto linky nieco dokazuju sa mylis a okrem toho ja ta mam na haku rob si co chces dufam ze nabuduce nebudem mat zrovna na teba stastie. Mimochodom ak nie akupunktura tak co by asi pomohlo na chrbticu??