Nevera

kuko1234

Cauko Brixa,
co sa stalo stalo sa.Absolutne nepocuvaj nikoho len samu seba.Ak mas pocit ze mu to musis povedat povedz mu to, ale vies co sa potom stane...ak nexces nepovedz a snaz sa s tym zmierit,len to uz hlavne nezopakuj.
A absolutne nexapem ludi co tu pisu o manzelstve...ludia, oni este niesu svojiiii (????)
Drzim prsty

hellfire

Aj ja suhlasim, ten kto miluje nema co podvadzat je to humus. Si predstav, ze budete dalej dlho spolu a on sa to nakoniec dozvie, ze cely cas bol s babou co ho podviedla. Ked ta fakt lubi, tak ho to brutalne rani. Povedz mu to a navrhni mu rozchod. Tebe by sa urcite tiez nepacilo, keby mal take tajomstvo aj on.

majo23

ras prisahas v dobrok aj zlom je to na cely zivot.pokial nieje alkoholik,sociopat a podobne.zalezi aj na tom ci to je stastne manzelstvo.hm?

zdenda22

a teraz si predstavte situaciu,ze zijete 20r.v manzelstve,a zrazu sa zalubite,neplanujete to,ale stane sa to.nik to necakal,ale srdcu nerozkazete.
nedokazete uniknut z manzelstva,lebo su tam zavazky,ale nedokazete odolat srdcu a tolkym navalom vasne,co vas zrazu opantaju...srdce busi ako dive,ked stretnete novu lasku a je to obojstranne,co teraz?odolat,alebo trpiet...dajte rady,prosim

Pipo69

Stanley, Kačenka, Hanka, Eleonor, elablue, Denisa...Toto sú názory milujúcich ľudí a váš názor je správny. Brixa, myslím, že by si mala ešte dospieť. To čo si spravila je neospravedlnitelné a nebudeš šťastná s tým chalanom, lebo ťa bude ťažiť svedomie navždy.

kacenka1919

tiey bz ma strasne zaujimalo, co ta k tomu viedlo, lebo to je to nejhnusnejsie, keby mi to chalan urobil, tak to ma asi trafi, tiez by som sa zrutila :(
ale chalanovi, ktoreho ho lubim, milujem..chopdim sn nim rpeto, ze ho naozaj lubim a v zivote nidky by som mu to neurobila