Cervený nos

Príspevok v téme: Cervený nos
Laslo7777

Zdravím Vás. Chcel by som sa spýtat na informacie co mam spravit. Uz dlksiu dobu ma trapi cervený nos a z alkoholu to neni. Uz to trva priblizne 4 roky. Ono to vzniklo s toho ze ked som bol mladsí tak som si nos natieral alpou koli akne co som nanom mal tak teraz neviem ale podla mna to s tým suvisí ze som si tu kozu na nose nejako spalil s tou alpou alebo co. Vyzera to dost nechutne stale je cervený a vysusený súpe sa stale. Je to dost depresívne. Tak ak by vedel niekto co s tým tak my prosím poradte dakujem velmi pekne. Najlepsia by bola nejaka mast alebo ja neviem. Dakujem

pentium

Inak to akne je hrozna choroba,heh.
Este aj teraz mi sem tam vybehne aj ked pouzivam skinoren aj zineryt,takze je to vecou asi dlhodobej detoxikacie...aj ked detoxikacia nie je priam najlahsi proces...

Laslo7777

pentium. No myslím ze to je s tou alpou jedine tej by som to daval za vinu ale ty ked si si to len potieral tak by to malo zmyznut len ja som si daval obklady alpove a ta mi to asi vypalila. A nie nevsimol som si to skor ved bol cervený kedze som tam mal akne takze som nezbadal ziadny rozdiel az potom ked mi ostal stale cervený. Asi behnem koznej a uvidim co mi povie len sa obavam toho ze mi povie ze sa s tým uz nebude dat co spravit kedze to uz trva tak dlho.

pentium

laslo,fakt je to tou alpou,ja som si ju natiaeral trochu na krk,a to len tri dni a mam na nom cerveny flak,ale sand mi zmizne......

RNG

Kokosovy olej pravdepodobne najdes aj v mojich obchodoch, neviem ich stav inventury
Bod topenia kokosoveho oleja je 26 stupnov celzia, takze v izbovej teplote(20 stupnov) je tuhy, ale na tele sa okamzite roztopi.
My by sme ho nazyvali kokosove maslo, ale na Tahitoch ci vo Filipinach, kde teplota neklesne na 26 stupnov prakticky nikdy je to olej.

............

mandlovy olej oleum amygdale by ti mali byt lekarne schopne objednat.kokosovy olej tiez.kokos.olej je tuhy, nejde o tekutinu aspon ten co som sa stretla ja.

Laslo7777

Prosím Vas a kde by som si mohol kupit ten Mandloví ci Kokosoví olej? Bol som v 3-och docela velkých lekarnach a tý namna pozerali ze co tam ja vlastne robim. Na nete som nieco nasiel ale to by som si musel objednavat a to nieje bohvie co. Tak prosímvas az viete kde zozeniem tie oleje tak please poradte. Diky.

RNG

Zilky kdekolvek na tele sa daju spevnit kremom obsahujucim hodne vitaminu K a tiez krem obsahujuci vytazok z pagastana konskeho(1% escin),
na kozu je samozrejme dobry kokosovy olej ale aj mandlovy, jojoba , olivovy a sezamovy, najlepsie na vecer. Pripadne zmiesany s tekutym vitaminom E.

....

laslo, na pokozku nikdy alkohol, ci vonkajsie alebo vnutorne.alkohol rozsiruje cievky, vola sa to vazodilatacia.je zrejme ze ti zostali uz take rozsirene.ak si vidis drobne zilky, tzv.metlicky na nose, to sa da odstranit elektrickou ihlou alebo laserom, ale porad sa najprv s koznou lekarkou.niekedy je riesenie aj specialna kozmetika na cervenajucu sa plet.vypytaj si vzorku v lekarni, niekedy maju z niektorych firiem.