chcem chudnut no ini mi nedovolia

niekto

tyndra trosku si sa v tom sama zamotala:) mam pocit ako evcca ze sa snazis sebe aj nam nahovorit ze je vsetko ok :)
kolko mas rokov?

evcca

sorry, isla som spat. ake je to mat 10rokov ppp? strasne, vezme ti to vsetko, co mas rada a nakoniec ostanes sama a ked sa rozhodnes bojovat proti tomu, tak padas na hubu a bojujes proti veciam, ktore ta roky drzali nad vodou. a preco nazov temy:chcem schudnut a ini mi to nedovolia, a ved, ty nechces chudnut?

Tydra

okey dakujem za nazory. a ako je to s tebou rada by som vedela ake to je mat 10 rokov PPP. vies mozno ze ma to nakopne a konecne sa spamatam z mojho pocitu mojej tucnoty...

evcca

tak hodne stastia, pravidelne jedenie ma svoj vyznam. nevravim, ze klames, pisala som ti o svojom pocite z tvojich slov.

Tydra

v pondelok chcem zacat s 90dnovou dietou ale nie kvoli tomu aby som schudla ale kvloi tomu, aby som sa knecne naucila Pravidelne jest. Dufam ,z e sa mi to podari. Vaha bude v tomoto pripade na poslednom mieste. Strasne mi aj chutia zdrave veci. a ja ked sa pustim do dakeho nejedenia dacoho a musi sa to dodorzovat tak to vacsinou aj dodrzim. predsa to robim pre seba. - aj ked dakedy aj kvoli dakomu inemu-...

Tydra

striedavo oblacno. zda sa mi ,z e mas o mne pocit, ze klamem. ale nie je to tak. nepochopila by si to iba ak by si u nas byvala. na jedlo nemyslim. prosite nepredstavujem si ho stale pred ocami a tak. ale mam vkuse chut nieco mlsat.... asi to poznas... no mamina mi jednu chvilu nadava, ze stale daco vyjedam, a ze si poriadne nenaberiem. ja medzi jedlami nemam pauzu. prosite jem VKUSE ale po kusockoch ako daky vrabec ci co. Vadi mi to . V chladnicke som dost cast., teraz sa divim ze som tu a ze som zatial za hodinu a pol ani raz neodbehla.