Plodné dni a sex?

dvojbotka

vacsie brucho moze byt aj bliziacou sa menstruaciou :) pri takom kratkom case sa tehotenstvo neprejavi na brusku tak rychlo :)

frodo

dvojbotttka dakujem aspon niekto kto pise zo skusenosti a ti nevyhodi hnet na oci ze urcite bude abo tak.nie priznaky nema ziadne ale zda sa mi ze ma vecsie brucho.Mozno iba mne pretoze si namyslam ze je tehotna ale inak nic.Akurat menej papa a trosku schudla.

dvojbotttka

jasne ze ked sa do nej neurobis je sanca mensia...mnozstvo spermii nie je rovnake ako pri vyvrcholeni..spermie sa nedostanu tak blizko do vajcovodov,ale uz vela ludom sa stalo ze takto otehotneli...moj priatel ked mal byvalu,tak sa inak nechranili nez prerusovanym stykom a za rok a pol neotehotnela,my sme uz tiez mali prerus.styk pocas plodnych dni...a ver ze som mala potom pekne nervy ale tiez nic nebolo.ale kazdy organizmus je iný a nemozes sa riadit podla skusenosti inych.najlepsie je pockat par dni a ked mate moc strach tak si kupte test ale ja si myslim ze je vacsia sanca ze neni tehotna...ma nejake priznaky?

nikushka

frodo,ja neviem co chces pocut?ze ak sa do nej urobis je sanca 90 percentna a ak nie tak 70 percentna???ide o to ze to riziko je tu vzdy tak sa nespoliehaj na percenta.ak chces mat istotu mala sa za 1.chranit,2.ak ste sa nechranili mala uzit escapelle,3.ak chcete vediet na com ste,kupte si test.PS-testy tiez nie su spolahlive,ak jej meska menzes,moze ukazat ze je tehotna,aj keby nebola,lebo vplyvom meskania sa v tele produkuju hormony ktore pri testoch indikuju tehotenstvo

nikushka

je tu sanca- vzdy:-)a ty nevies ze nejake spermie sa uvolnuju aj skor?este pred vyvrcholenim z teba vychadza sekret ktory obsahuje aj spermie...

frodo

Ale je tu ozaj sanca ze je tehotna aj ked som sa do nej nespravil?Sak to je teoreticky nemozne.Aj ked mala plodne dni.

nikushka

na to nie su ziadne vypocty...a keby aj boli ona prave moze byt ta vynimka ktorej sa to stane...nech si za par dni kupi test a uvidite:-)mimochodom,ja som tiez bola vtedy mimo plodnych dni a davali sme pozor:-)preco neuzila escapelle?ucinkuje do 72 hodin po styku...stihate?