Nevera - baby, chlapi poraďte

Príspevok v téme: Nevera - baby, chlapi poraďte
kukuccka

už dva roky mám vzťah.niečo som v tom vzťahu pokazila.mali sme teraz taký zvláštny útlm.strašne ho milujem a chcem dať náš vzťah znovu do kopy.nechcem byť bez neho.on je pre mna to najlepšie ale mám pocit že ma podviedol.nepovedal to priamo, len mám pocit že veľa vecí čo mi za poslednú dobu povedal tomu nasvedčuje.chcem, strašne mu chcem veriť ale ono ma to zožiera. je jasné že sa ho to spýtam ale teraz nemôžem. ale viac som presvedčená že naozaj ma podviedol. milujem ho. čo by ste robili na mojom mieste? odpustili by ste svojmu partnerovi neveru ktorú spáchal iba pre sex? PS:on má má stále rád a záleží mu na mne, ak to urobil tak to bol iba skrat, o tom nepochybujem a určite by to veľmi ľutoval

mišela

ak ho milušej,tak mu skus odpustiť a neriešiť to snim,lebo ked sa budes vypytovat prečo,s kym, ako často-bude to len viac bolieť.
ak budeš mať pocit,že sa to opakuje,tak to snim skonči,určite,nema to zmysel a určite si važiš samu seba natolko,že nedovoliš,aby si on s tebou čo chce.
Dnes je to bežné,že muži su neverní,,nič nove ,vždy sa to dialo,deje aj to tak bude...ale česť výnimkam,,tiež zaleží len od konkretneho človeka,,či to dokaže takto robiť a takto žiť..mať stalu partnerku a pritom vyhladavať inu posteľ.
su aj chronickí neverníci ...a stakym nič nenarobí nikto,jednoducho sa neuspokojí s jednou ženou.
a treba ešte porozmýšlať..ci sa niečo nezmenilo na vašom vťahu..pretože nič na svete sa nedeje len tak.....a riešiť problem a snažiť sa udržiavať pekny vztah...

MIA78

hej mam dovod,
proste to vyciti clovek som s nim uz 4roky,
a este mi klame uplne s hlupych veciach vcera siel sa dat ostrihat tam kde chodi a tvrdil mi sveto svete, ze tam robi jeden chalan a ze ho striha lacno, samozrejme ze tam robia kadernicky,
v aute vzdy nosi vlasu cerveneho a bieleho vina a cele vikendy je ze vraj u sestry a nemoze ani mobil zdvihat ked je u nej, som z toho chora

Maoam

a preco si ho zacala podozrievat? lebo si ukryva mobil alebo aj nieco ine? no ak niekoho ma, tak hadam nie je taky blby, ze si necha v mobile sms-ky a hovory ale je jasne, ze ich bude vymazavat...

MIA78

dnes som sa odhodlala pozret do priatelovho mobilu, bo si ho zacas schovavat predo mnou a viete co som nasla? nic ani jednu sms vsetko vymazane,
jednu tam mal odo mna co som mu rano pisala ze budem meskat 5min

najhorsia je tato nedovera

Laurina22

Nevere je skrat?Zobud sa.Nevera je cieleny sex s niekym inym.Ty doma spis a tvoj priatel si to rozdava s inou.

Pekny skrat.

nenávidená

práve zažívam niečo podobné ..až na to že on sa mi sám priznal že ma podviedol.Ale bolo to na nete.Teraz odišiel z rodinných dovodou do talianska..ja ho neskutočne milujem a jak mi povedal že ma podviedol preplakala som celú noc :( .. nedokážem bez neho žiť..tak neviem ako ďalej :( ..tiež prosím o radu.. :( ..