Nevera - baby, chlapi poraďte

Príspevok v téme: Nevera - baby, chlapi poraďte
kukuccka

už dva roky mám vzťah.niečo som v tom vzťahu pokazila.mali sme teraz taký zvláštny útlm.strašne ho milujem a chcem dať náš vzťah znovu do kopy.nechcem byť bez neho.on je pre mna to najlepšie ale mám pocit že ma podviedol.nepovedal to priamo, len mám pocit že veľa vecí čo mi za poslednú dobu povedal tomu nasvedčuje.chcem, strašne mu chcem veriť ale ono ma to zožiera. je jasné že sa ho to spýtam ale teraz nemôžem. ale viac som presvedčená že naozaj ma podviedol. milujem ho. čo by ste robili na mojom mieste? odpustili by ste svojmu partnerovi neveru ktorú spáchal iba pre sex? PS:on má má stále rád a záleží mu na mne, ak to urobil tak to bol iba skrat, o tom nepochybujem a určite by to veľmi ľutoval

kukuccka

dakujem vám moc moc všetkým. verím mu že už by to neurobil. a ako si písala nikushka, som silná osoba a chcem to odpustiť. bude to ťažké.hlavne sa bojím aby to potom niekedy na mna nedoľahlo a pri intímnych chvíľkach na to že ma podviedol nemyslela. to by bola hrôza.

[zruseny17]

este ale nevies ci to naozaj urobil...ide o to ci to chces vobec vediet.Bud sa k tomu nebudes vracat-ak to dokazes,ved ako pises ho milujes a nikde nie je napisane ze kto zakopne raz,zakonite to urobi zasa.Alebo si jedna z tych ktore maju urcite zasady a taketo nieco netolerujes a potom nema zmysel ten vztah natahovat,pretoze by to medzi vami stale bolo a stale by ta zozierala myslienka co ak...Je to len na tebe,na tom aka si silna,ako sa k tomu postavis.

adri

ahoj viem ako sa citis,a na tvojom mieste by som sa ho to narovinu opýtala,ale ked sama tusis ze ta podviedol tak to nema zmysel to dalej tahat..ja som tiez tak bola...a zostala som snim jak blba ale skor ci neskor by si si to uvedomovala a bolo by ti luto a aj som sa snim rozisla:( aj ekd som homilovala bolelo to ,ale vsetko prejde...ver mi

majo23

ja osobne by som partnerke neveru neodpustil.myslim ze vsetko je uz popisane v teme nevera.je naozaj pekne ze ho lubis ale co ked to o tyzden spravy znova?naozaj si zasluzi tvoju lasku?

kukuccka

bojím sa toho ked mi povie že áno a ked mi povie nie, tu sa zas bojím toho že mi klame, lebo ma nechce stratiť. tak ako to zistím.nemám ako