Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

atalienka

palinka: no bola som dneska u Kováča, bol velmi milý ale myslela som že to bude jednoduche a vidíš ja mam opak, musí mi spraviť aj vnútornú aj vonkajšiu dlahu, :-( takže asi tak, povedal že všetko mam na tesnej hranici možností, tak že sa rozhodne presne až na operačke, no ale bol fajn, takže idem 14.apríla na to....daj vedieť ako si sa ty rozhodla:-O

--alexis--

timenka: no ja som uz pol roka po operacii :) odpuchnute to mam uz davno...stym so problemy ani nemala....mohli by sme si navzajom poslat fotky, aby sme si porovnali ako sme na tom. Co na to povies? :)))

cheequix

palinka: niekedy staci aj operacia spicky a nostek je dokonaly. Vsetko zavisi od toho, aky mas nos teraz. Myslim, ci nemas hrbolcek, vyboceny nos, siroky nos a pod.

timenka

Baby poradte mi pls dobreho plast. chirurga..Neviem totiz ci mam ist k svojmu , co mi robil nos pred 4 rokmi, alebo si najst ineho chirurga...

timenka

Pre __alexis__

Ahoj alexis, ja som cca pred 4 rokmi podstupila rhinoplastiku.Vtedy som mala dost vyrazny hrbolcek, spicku som si vtedy nedala upravit..cca za posledny rok som si vsimla, ze mi cely nos ubieha do lavej strany..Isla som za mojim chirurgom a dosli sme na to, ze mam mensi opuch na pravej strane.Poradil mi , aby som si masirovala nos a ked to neprejde, tak ma znova otvori..Aby som presla k veci, taktiez by som si chcela dat upravir aj spicku, nakolko ked ti odstrania hrbol, tak sa ten nos opticky predlzi..Len chcem vediet ci si uz po operacii a ako to dopadlo?

palinka

pjosim niekoho o radu..mam ist na operaciu spicky? bo ja chcela cely nos nech mi zmeni a MUDr. povedal ze spravi len spicku..urobi operacia spicky dost s vyzorom?