Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

maj80

ako vas tak citam, musim sa pridat, tiez som isla na plastiku nosa, no musim ist na operaciu este raz bo prvy raz mi nehorazne vytiahli spicku dohora, ako chapete hrozne sa bojim ist znova na opku, tak sa tesim ze aspon tu prostrednictvom fora najdem doporucenia na dobrych chirurgov, nie je ich lahko najst

sara.

Zuz555 ja som mala robenú iba kosť taký hrbol som tam mala a špičku mi vtedy nerobil je tomu asi pol roka ,tiež v ružinove. Rada by som vedela kto ťa vtedy operoval ak nechceš povedať tak prosím aspoň prvé dve písmená priezviska. Aby som vedela komu sa mam výhnúť keby som išla aj ja na tú špičku, Lebo mi zostala trošku veľká. Dik

zuz555

Ahoj sara, ano ked som mala 18r. dala som si v BA v Ruzinove operovat prepazku. Zdedila som "hrozny" nos po oboch rodicov, obaja maju operovane nosy: lebo mali zdravotne problemy. Ja som mala vybocenu nosnu prepazku, ze som nemohla dychat na jednu stranu,tak mi ho urobili a moc nezmensili a nezuzili ako som este chcela dodatocne. Ale trosku i tak bol lepsi ako predtym. Ale ta operacia sa moc nevydarila. Ten docent robi otrasne nosy. Sice mam len 2 predlohy: seba a moju mamu. a obe mame rovnake nosy, hoci ja som zdedila iny po otcovi. To preto lebo ma s mamou ten isty chirurg robil a je to jeho nos. Mne jedna strana nosa uplne spadla a tak teraz by som chcela len spicku nosa i z tej chrupavky vyrazne ubrat a zmensit a zuzit. Trosku sa bojim, ze chirurg mi to neurobi a bude chciet rozsekat, lebo z sa mi tym este viac stazi dychanie. Stale nemozem dobre dychat ale ja nechcem robit prepazku,mam od operacie tej radikalnej porusenu este sliznicu a permanentne soplim: leto, zima, furt. a kost by sa tazsie hojila a to ja nechcem, to bolo hrozne, si to vytrpiet.
Inak dakujem Ti velmi pekne za to, kolko to bude trvat, lebo ja si to potrebujem kvoli praci, atd.. rozplanovat, aby som vedela ako s casom narabat. Ty si mala prepazku?

sara.

Zuz555 ak si daš robiť len špičku nosa tak sa dlaha nedáva. Iba ti to prelepia a do práce môžeš ísť aj dva dni po op. taka zalepená, alebo až keď ti to odlepí tak týždeň max. dva. Ale opuch trvá aj pol roka. A ty si mala operovanú prepážku zvnútra? Alebo si to mala do jednej strany aj z vonkajšej strany?

zuz555

ahojte, chcem sa spytat, , chcem si operovat spicku nosa, lebo pred 12r. mi operovali prepazku a padla mi jedna strana nosa, tak vyzeram smiesne, z jednej strany pekna a z druhej ako orol skalny. Cize chcem si len spicku bez prepazky operovat, nakolko uz kost radsej nie. chcem si ho zmensit a zuzit. Je pravda, ze bude musiet byt ten nos v dlahe 2 tyzdne? a kedy ste isli po takejto operacii do prace?

luciuska

Ahoj dievcata. Dnes som prisla z vychodu a poviem vam pravdu kazdy jeden chirurg sa v BA moze..hm skoda reci. V jednom meste na vychode... Je to nadhera ,neviem sa vynadivat na ten moj nostek. Moj nostek omladol o dvadsat r. Kto ma zaujem nech napise na mail rada poslem foto. Tak pa

sara.

Ahoj Miška myslim si že každemu lekarovi sa aspon raz v živote nepodaril nos na prvý krát. Takže ak budeš chciet nejaku opravu priprav sa na to že už sa k tebe bude ten lekár chovať inak, ako keby si ty za to mohla že sa ti s tým napr. po roku niečo spravilo. Ide o to ze to ma robotu navyše a ašte k tomu už nejde o peniaze. Takže lepšie by bolo ísť potom na opravu k inému doktorovi, ale bohužial si to budeš musieť u iného znovu zaplatiť.