Plastika nosa - spicka

Príspevok v téme: Plastika nosa - spicka
__alexis__

Ahojte. V lete som podstupila plastic. operaciu nosa, ale len hrbolcek. A chcela by som si dat zmensit aj spicku. Len chirurg mi vravel, ze so s spickami nie je sranda, lebo samoze stat, ze spicka moze spadnut. Sice jemu sa to este varaj nestalo, ale aj tak mam obavy. Boli ste niektora? Ste spokojna?? Mohli by ste mi popripade poslat foto?? dakujem. Vegance1@zoznam.sk

alexis___

miriamus: ja som si na opuch nedavala vobec nic. Nic mi ani lekar nekazal. Inak aj mne brusil hrbol, ale nos mi nelamal a odpuchlo mi to len trochu. Mam ho sirsi ako predtym. Ale v podstate je stale uzky, lebo predtym bol az prilis. No snad ti to pekne odpuchne :)
Mne tie lekar vravel, ze mi nadvihol spicku, urcite aj nadvihol, ale ja rozdiel nevidim :( a preto by som s tou spickou chcela ist este raz...

miriamus

Alexis, dakujem ti za reakciu :)verim, ze snad je ten velky opuch tym, ze mi robil aj s kostou, nielen spicku.tak sa tym idem utesovat, ze som opuchnuta asi hlavne tou kostou :(( ach, fakt ma to trapi.Ale co som citala, tak baby pisu, ze opuch trva aj mesiac-2-3...no zbohom, to ani nevyjdem s takymto zemiakom velkym napuchnutym von :(A prosim ta,tebe to kolko odpuchavalo a este 1 otazku-co si pouzivala na odpuch? Ja si davam repikovy odvar ale neviem ci to pomoze...Doktor hovoril, ze mi ho aj zuzoval, tak hadam neklamal, lenze ja mam pocit, ze ten nos je taky isty tucny ako bol...akurat nemam hrbol z profilu. :(

alexis___

ilona77: uz som ti poslala, dufam ze ti to doslo

miriamus: myslim, ze ked ti nos aj lamal, tak ten opuch je vezsi ako keby ho len zbrusoval. Ja som mala zasa uzky nos stale a ked mi odstranil hrbol, tak uz bol sirsi a citila som sa zvlastne, nevedela som si na seba zvyknut... tazko som znasala tu zmenu. Ale uz som si zvykla nejako... a chystam sa este raz niekedy v buducnosti :)

miriamus

Ahojte :) Bola som na plastike nosa 9.7.08, dnes 17.7 mi už doktor dal dole sadru a nemám si vôbec nič lepiť..mám ho holý.Dala som si odstrániť hrb a trochu zúžiť, celkovo zmenšiť, zjemniť..Len hore pri koreni nosa mám taký velký opuch a vyzerá to hrozne :(( myslíte, že to odpuchne? Asi je to to miesto, kde ho lámal alebo neviem ako si to vysvetliť...som z toho nešťastná, to miesto medzi očami je opuchom široké, oveľa viac ako som mala normálne.Mali ste to aj vy opuchnuté a zmizlo to? A ešte by som sa chcela spýtať, čo používate alebo ste používali na opuchy? Mne ten nos pripadá strašne tučný, jasné že je to tým opuchom..ale nos potom VELMI odpuchne alebo len trochu? Lebo ak trochu, tak bude môj nový nos tučný a široký ako predtým :(( Ďakujem vám za odpoveď!

alexis___

ilona 77: ahojky dosiel ti moj mail? Lebo dnes mi prislo na mail, ze moj mail bol prilis dlhy, tak neviem ci to odoslalo :(

alexis___

lika: nechcem to tu zverejnovat.... ja som bola pred rokom z auguste :) ano aj u mna je ta operacia bezplatna
ilona77: uz som ti poslala :)

ilona77

Alexis, moju fotku ti mozem v pohode poslat, napis mi tvoj mail. A ty mi posli, prosim, tiez (berlioz@post.sk).Budem rada, ak to zhodnoti niekto objektivne, lebo rodicia vidia na svojich detoch vsetko idealne. Teraz som v tom sama, vkuse zavreta v izbe, placem, bez tabletiek nezaspim, jednoducho, takto som si to nepredstavovala...

lika

alexis a kto ta operoval, a kedy? ja som bola pred rokom.No v podstate by to malo byt jedno, a kazda seriozna klinika by ti mala urobit zadarmo opravu. mne sa ale nechce cakat uz by som to mala najradsej za sebou.

alexis___

ja mam ten isty problem....mala som z toho strasne depky....u mna je oprava zadarmo, len neviem kedy sa na to dat :) Tiem som si dala zbrusit hrbol a chcela som spisku taku mensiy , milsiu, proste blizsie su ksichtu prisit. Hrbol mi odstranil pekne, a spicku mi vraj nadvihol co ani volnym okom absolutne nevidno. A tiez sa mi zda moj nos stale nie taky ako som chcela. Ked ches mozeme si o tom popisat :) popripade vymenit foto :)