Dieta

montrela

Ahojte, citam to tu takto ako ste to tu napisali ;)) a aj ja chcem shcudnut ale len 5kg a ani to neviem...ja vas tak obdivujem ako tu manipulujete s takymi vysokymi cislami. Ja som papkos, ale co je horsie...ja zboznujem gebuziny vseho druhu, chipsy,oriesky,keksiky..vlastne vsetko sladke,vstky tie umele nezdrave veci a neviem sa ovladat, viem, ze keby som to prestala jest, hned by bolo tych mojich vysnivanych 5kg dole...ale...ale ;)) a tak mozem len obdivovat vase vykony a lamentovat nad svojimi ;)

lakiri

Nikushka, klobuk dolu! Ako si schudla 36 kg za 3 mesiace? ved to je cca 11 kg mesacne! Da sa to vobec. Nenechavaj si to pre seba a chytro to sem napis. Potrebujem schudnut 20-25 kg a som typ, ktoreho sa sadlo drzi ako pes handry. Cakam na tvoju response. Dakujeeem.

Swaygirl

nikushka...necem aby to vyznelo tak,ze spoxybnujem co sa ti podarilo..ale mohla by si mi napisat ako sa ti to podarilo??ja by som taky potrebovala sxudnut takych 25kg..dakujem..

heureka

ooo vidim ze uz aj zbierky sa robia :D ja darujem svoje kila ktorych sa chcem zbavit :D
"nikushka" a ako sa ti podarilo tolko zhodit? obdivujem ta :) to chcelo urcite vela prekonavania sa....a aj vas ostatne ktore ste uspesne v chudnuti :)
.......hm akoze nevydrzala som a zjedla som dva chlebiky s natierkou :D moj prvy uspesny den :D sikula som no co vam poviem..ale ja sa polepsim :)

pentium

ja drzim teraz dietu najma kvoli akne,heh
moja dieta vyzera asi takto:rano ked idem do skoly tak si kupim jeden maly keksik,a ten mi vydrzi az do obeda(teda musi mi vydrzat,heh)potom naobed sa naobedujem,a doma potom jem uz len jeden krat okolo piatej,akne sa mi uz pomaly ale isto skoro vytratilo....,takze tak,diety nie su dobre len na chudnutie,heh...

[zruseny17]

no musim sa priznat ze som sa raz pokusala o ryzovu kuru.Vstupila som si do svedomia a chcela som prospiet svojmu zanesenemu organizmu ocistou s ryzou natural:-)Rano som si plna optimizmu navarila hrniec ryze na cely den-samozrejme bez soli a veselo sa pustila ranajkovat.Obeda som sa radsej dobrovolne vzdala a pri predstave ryze aj na veceru som radsej isla spat hladna:-)))Odvtedy ryzu nemozem ani citit.PS-ja pre zmenu darujem 3 sacky ryze natural:-)
A teraz z ineho sudka-Asi pred 6 rokmi som si vstupila do svedomia a schudla som 36 kil za 3 mesiace.Takze damy-da sa to,staci len chciet a neprejedat sa:-)))

mentolka

Ja som v piatok zacala sice nie s dietou,ale s trojdnovou ocistnou jablkovou kurou.Kupila som si asi 10kg roznych druhov jablk a zacala ich jest.Doobeda to este slo ale vecer to uz bolo hrozne,myslela som ze mi jablkova drt vylezie uz aj z usi a nosnych dierok.Tak som sa vykaslala na to a schuti som zdrtila normalnu stravu.Proste nemam vydrz.Mozno keby som musela,ale takto... nemam ziadne zdrav.problemy ani nadvahu.
PS:darujem 9kg jablk zn.nemozem sa na ne pozerat!

heureka

takze dnes som vymenila svoju kazdodennu ranajkovu zemlu za bebe kekse a teraz na obedik som si pokrajala banany,pomarance a postruhala piskoty...som plna :D este nieco vymyslim potom na veceru...